Jump to content

Zyrobod

=o=
 • Mesaj sayısı

  276
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Zyrobod tarafından gönderilen her şey

 1. Zyrobod

  ultima online'dan önce ne vardı?

  selam. bir an aklıma geldi şimdi ağaç keserken. ultima online'dan önce pvp ve craft sistemi gelişmiş başka bir örnek var mıydı, cahilliğime verin. yani ultima online'a, richard abiye esin kaynağı olan başka oyunlar var mıydı demek istiyorum bir anlamda, işte.
 2. Zyrobod

  Neler olur neler biter bilemem

  noldu başlayan var mı
 3. Zyrobod

  7000 TL'ye masaüstü bilgisayar önerisi

  eyv gerge game garajdan haberim yoktu, bakınıyorum
 4. selamlar. malum dolar yükseliyor, fiyatlar artıyor falan. bir şey alacaksın, 15 gün geçiyor daha fazla ödüyorsun. 3000-4000 arasına güzel bir masaüstü alabilirken şimdi çok arttı bu rakamlar. sizin var mı tavsiyeniz, bütçe 7000 tl. sadece kasa değil, ekran vs. her şey değil. ekranı 27 inç olarak tercih ediyorum. bilgisayar oyun bilgisayarı temelli olacak. çok fazla marka ve model var. bazı sitelerde hazır kombinasyonlar var ama sadece kasası 7000 e veriyor. kafa karışık. neyse yazmak isteyen dinlenir.
 5. Zyrobod

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  kuyruk acım yok. mesajları okurken yazdığını gördüm ve kusasım geldi. doğrudan anlam kayması var. yanlış kelime kullanıyorsun açık açık. bu tembellikten vazgeçmek gerekiyor. burada dolmuşlarda da görüyorum, adam "direk" yazılı tabela asmış cama. yazıktır, günahtır. ara sıra tdk veri tabanından sorgulama yapabilirsin acaba kelimeyi doğru mu yazıyorum diye. evet, ilk kelime büyük harfle başlar, haklısın, bu benim eksiğim fakat şükürler olsun ki anlamı "doğrudan" olan "direkt" kelimesini "direk" diye yazıp direğe toslamıyorum. savunma mekanizmanı harekete geçirmeden önce dur bir düşün.
 6. Zyrobod

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  direk değil direkt. hiç mi rahatsız olmuyorsun yazarken?
 7. Zyrobod

  Kim nerede: Bursa

  sa
 8. Zyrobod

  tüm zamanların en iyi albümünü seçiyoruz

  niye banlanıyorum yahu. demokrasi!
 9. Zyrobod

  tüm zamanların en iyi albümünü seçiyoruz

  aldatır mı diyon
 10. Zyrobod

  tüm zamanların en iyi albümünü seçiyoruz

  ekleyelim
 11. Zyrobod

  pink floyd vs. manga

  vay be manga kazanmış
 12. Zyrobod

  pink floyd vs. manga

  herkese selam. şimdi başlığı görünce troll sanacaksınız ama öyle değil. ben herkesin kişisel zevkine kulağına saygı duyarım. bir adam mangayı daha çok seviyorsa seviyodur. bu demek değil ki pink floyd daha kötü. ya da bir adam gelip manga daha iyi bence der. kişisel görüşüdür. kardeşim eyvallah der saygı duyarız. kimseyi dışlamaya gerek yok. sizce kim alır vs.yi.
 13. Zyrobod

  işten çıkma veya çıkmama

  mako da mı çalışıyosun
 14. Zyrobod

  dünyanın en iyi mangası one piece'dir tezi

  hacım adamın kendi düşüncesi neden gerildin bu kadar ya. ama ilettiğin soruları soracağım çok merak edersen arkaşımın cevaplarını...
 15. Zyrobod

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  beşiktaş hep kötü takımdı. gezi olaylarında bunların duyarlı yanı parladı. hafif sempati kazandılar ama futbol olarak bir gelişme yaşanmadı. penaltı kaçıran ve ezilen bir takımdı geçen gün göztepe karşısında. vallaha fenerbahçeli olmama rağmen ben utandım maçı izlerken.
 16. Zyrobod

  türkiye'nin justin bieber'ı dünyayı sallamaya geliyor

  yok senden keşfetmedim. hemen öne çıkmaya çalışma.
 17. Zyrobod

  dünyanın en iyi mangası one piece'dir tezi

  ne kadar da dar görüşlü birisin
 18. dün mangacı bir arkadaş dünyanın en iyi mangasının'ın one piece olduğunu söyledi. neden böyle düşündüğünü sorduğumda gözden kaçmış bütün duyguları barındırdığını ve çok kapsamlı olduğunu söyledi. one piece'i tıpkı bir ansiklopedi olarak görüyormuş ve bu özellik başka hiç bir mangada yokmuş. dedim e ansiklopedi olması en iyi manga mı yapar? evet dedi çünkü mangada esas alınan tüketiciyle eser arasındaki duygusal aktarımmış. sonra hak verdim adama. dünyanın ne iyi mangasının one piece olduğunu anlamış oldum artık. daha iyisi varsa söyleyin de okuyalım.
 19. Zyrobod

  türkiye'nin justin bieber'ı dünyayı sallamaya geliyor

  çoğunuz önyargılısınız. bu çocuk başarılı olacak.
 20. Zyrobod

  türkçe rap

  türkçe rap bok gibin bir şey ya
 21. az önce keşfettim bu çocuğu. türkçe sözlü modern müzik yapıyor. fark ettim ki bir abd li bir ingiliz bir fransız da bu çocuğu dinleyebilir türkçe yapmasına rağmen. bayağı evrensel işler yapıyor ve daha iyileri olacak gibi duruyor:
 22. Zyrobod

  saçlarımı kestireceğim hangi model olsun

  kemikli hacım
 23. Zyrobod

  saçlarımı kestireceğim hangi model olsun

  içim daraldı berber yok :(
 24. en son berbere gittiğim de kafasına göre kesmişti. oğlum bunlar laftan anlamıyo mu yaaaaa. sen ne dersen de yine kendi kafasına göre biçiyor bir süre sonra. kafam t*ş*k gibi olmuştu. sonra tekrar gidip düzelttirmiştim. şimdi nasıl yaptırıyım bir yardımcı olun?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...