Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

amazonda bazı satıcılar kendi belirliyor oranı. atıyorum sen 40% ı kadar vergi ödüyorsun ama gümrük işleminden sonra farkı sana iade ediliyor (bu konuda şans faktörü yok, kesin geri alıyorsun)

atıyorum adam 20 dolarlık vergi çıkması gereken toplam tutara 40 dolarlık vergi yazmış ise senden onun ödemesini alıyor, mal gümrükte 20 dolarlık iş görüyor, 1 ay sonra 20 doları refund ediyorlar (fazladan alınan tutar).
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

dell guvendigim markadir aslinda ama ofiste 15 kisi falan 24" dell kullaniyoruz ve igrenc, cozulemeyen bi sorunu var. ara ara 2 saniye kararip tekrar aciliyor.

kafami karistirdin biraz :) aradaki fiyat farki da az degil hani.

bu muhabbet dynamic contrast olayi, monitorun uzerinden tuslardan kapat. ekrandaki genel renk siyah olursa ekrani karartiyor sonra bakiyor cok karanlik arttiriyor vs. ben direkt kapatmistim ekrani alinca.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

1080 1440p için fazlasıyla yeterli ondan kaça alabiliyorsan al, must have

1825'e de varmış. ama benim kasaya sığmıyor anasını satiim. 8 sene önce falan cimrilik edip full tower yerine mid almıştım. şimdiye patladık işte. gerçi kasanın içindeki 3 fan falan da bozulmuştu :D

ulan bi monitör aldım, üstüne gpu, üstüne kasa. göçtük maşallah

bu arada corsair 750d aldım, amazon'dan şu anda lightning deal var, 480 liraya falan geliyo, tr fiyatı 750 tl, baya da iyi kasa, kasa almayı düşünen varsa hemen gömsün 20 dakkası mı ne kaldı deal'ın:
https://www.amazon.de/Corsair-CC-9011035-WW-Seitenfenster-Full-Tower-Performance/dp/B00EB6O4N8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1489853532&sr=8-2&keywords=750d+corsair
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bingildak said:

1825'e de varmış. ama benim kasaya sığmıyor anasını satiim. 8 sene önce falan cimrilik edip full tower yerine mid almıştım. şimdiye patladık işte. gerçi kasanın içindeki 3 fan falan da bozulmuştu :D

bu arada corsair 750d aldım, amazon'dan şu anda lightning deal var, 480 liraya falan geliyo, tr fiyatı 750 tl, baya da iyi kasa, kasa almayı düşünen varsa hemen gömsün 20 dakkası mı ne kaldı deal'ın:
https://www.amazon.de/gp/buy/thankyou/handlers/display.html?ie=UTF8&asins=B00EB6O4N8&orderId=302-5646371-7964305&purchaseId=304-8310680-3338711&viewId=ThankYouCart

Abi cok cirkinmis :(((
1 kaya alip içini oyup parcalari yerlestirsen daha guzel durur
Sosyal ağlarda paylaş

benim 970gtx 9.50 inch, 1080 msi 11 inch. 4 santime yakın fark var. zaten bu 970'i aldığımda zar zor sığdırmıştım hatta korkmuştum sığmayacak diye...

kasadan kasaya fark var tabii, belki son senelerde çıkan midtowerlar gpu için daha büyük alan ayırıyorlardır. ekran kartları gitgide büyüdüğü için normal.. benim 10 senelik midtower gpu'ya 25 santim ayırmış ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

32cm gpu benim mid tower. dediğim gibi içerden hdd alanını kısaltmış adam hdd nin yarısı dışarda kalıyor.

boş yuva gereksiz işgal etmiyor alanı. bazı kasalarda gpu hizasına hiç hdd yuvası koymuyorlar. sadece alta koyuyorlar. iç tasarım çok önemli yani kasada. dışarıdan mid tower içeriden high tower olabiliyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bingildak said:

https://www.amazon.de/Corsair-CC-9011035-WW-Seitenfenster-Full-Tower-Performance/dp/B00EB6O4N8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1489853532&sr=8-2&keywords=750d+corsair

Amazon senin canını yiyim ya. 4 günde geldi. Daha önce aldığım monitörü Hepsiburada daha iletemedi. Şaka gibi gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bu envidya b*kunu çıkardı yalnız

1080'i 700$'dan iteliyordu ilk çıktığında, Titan'ı 1200$'dan.
Bunların üstüne 1080ti çıkardı, 700$'dan iteledi. Üstüne 1 sene sonra 1200$'dan bi Titan daha iteliyor.

AMD vasat kaldığından ortamı boş buldu tamam da para boşalmayın artık şu firmaya
Sosyal ağlarda paylaş

Olm MSI laptopta her seferinde custom installation seçip clean install yapmazsam driver güncelleme sırasında ekran kararıyo bi daha reboota kadar açılmıyo. Sonra rebootlayacağın vakti de iyi ayarlaman lazım

İki hafta önce erken bastım resete alet gtx1070 i bir şekilde kapattı resmen Device Manager BIOS hiç bir yerde yok, Nvidia driver kur diyom uygun donanım yok diyo kafayı yiyecektim, ne alakaysa BIOS update sonrası düzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...