Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BluTV

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

blutv in de korsan dizi film sitelerinden daha iyi kaliteye sahip olduğunu hiç sanmıyorum

valla bilmiyorum izlemedim. netflix gibi kaliteli streaming için uğraştılarsa ve dizileri direk kaynağından alıyorlarsa, iyi kaliteye sahip olması mümkün.

torrent yetiyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Vay anasını arkadaş ya. Millet spor haline dönüştürmüş başkalarını ezmeyi. Seninle aynı diziyi izlese bile o dünden kalan pilav yiyen biri. Öyle mi? İşiniz zor valla.

belki benim dünden hiç yemek artırmıyor olmam yemeklerin hepsini tek seferde yiyen bir obez olmamdır^^

başkasının önemsiz bir mecrada yazdığıyla eziliyorsan suç sende.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Konu acildigindan beri kullaniyorum. Dizi olarak istedigimi pek vermedi ama surekli guzel guzel filmler ekliyorlar. Tatmin edici geldi sonuc olarak fiyat ve icerik olarak bana. Sirf film olsa hayir derdim sanirim ama TV kanallari olmasi ve spor bolumu ile birlikte (voleybol izliyorum genel olarak) guzel. TV'niz yoksa direk alin derim.

Netflix'den farkli seyler geliyor bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
abi bu İLK ONLINE DİZİ, TÜRKİYE'NİN İLK İNTERNET DİZİSİ falan geyiklerini bıraksak artık. Eloğlunun yıllardır yaptığı şeyi çok yeni bir şeymiş gibi 2017 yılında alıp önümüze koyuyor Doğan.

diziye gelirsek de oyuncular hakikaten muazzam ama Türk dizisi olunca ister istemez bok bir drama dönüşeceğinden korkuyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...