Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming keyboard/mouse

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Uygun fiyata bile alsan en iyi ihtimalle keycapler , ve kablo dahil fiyat 300$+ e dogru yelken acacak topreyle. 

160$ a gasket mount, hot swappable, rotary knob tkl mx piyasayi dusununce iyi fiyat. 

Ha TL olarak konusursak ztn hakkimiz zaten everest , trust falan oldu. o komple ayri bisey. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, KHaRoN dedi ki:

Uygun fiyata bile alsan en iyi ihtimalle keycapler , ve kablo dahil fiyat 300$+ e dogru yelken acacak topreyle. 

160$ a gasket mount, hot swappable, rotary knob tkl mx piyasayi dusununce iyi fiyat. 

Ha TL olarak konusursak ztn hakkimiz zaten everest , trust falan oldu. o komple ayri bisey. 

Fiyat çok iyi ama şeyden korkuyorum ben mouselardaki gibi ilk partide sıkıntı çıkar vs diye. Şu an zaten GMMK TKL var, onunla devam ederim. İlk parti bir çıksın belli olur zaten 1-2 aya kalite kontrol sorunu varsa yine. Zaten group huy yada sınırlı üretim değil sürekli stokta tutmayı planlıyoruz diyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Aiko dedi ki:

ben şunun aliexpress'e düşmesini bekliyorum evde multimedia için. şuan 110$ + vergi olarak geliyor.

https://www.keychron.com/products/keychron-k3-wireless-mechanical-keyboard?utm_source=navi to K3&utm_medium=navi bar&utm_campaign=navi to K3

ya bu keychron çok iyiymiş, benim de masamda 2. klavyeyi kablosuz olarak kullanmam gerekiyor.

aliexpress'te de keychron store mu var?

eyv. ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Logitech G403'ün bok gibi bir hatası var. Scroll tuşu bir yukarı bir aşağı kafasına göre çalışıyor. Alırken ilginç bir alet gibi gelmişti de, şu sorun gerçekleşince çöpe atmak dışında bir çözümü yok. Çok aradım bir şeyler bulabilecek miyim diye de ı-ıh. Defalarca driver'ı sildim kurdum, şimdi yeni driver da gelmiş. Ama cıvık müdürüm afedersin...

Sosyal ağlarda paylaş

On 24.10.2020 at 00:27, Rewendor dedi ki:

Logitech mouse işinde hakkaten rakipsiz bence de.

Klavyeyi bir türlü oturtamadılar ama.

On 24.10.2020 at 11:34, Aluriel dedi ki:

Logitech nasıl rakipsiz ya. 2007de değiliz. Bir tane ptfe mouse ayaklı paracord kablolu ve sub 70gr mouse yok logitech markali. klasik sorunlu switchleri vs saymiyorum bile.

On 25.10.2020 at 15:25, Quo-Vadis dedi ki:

Türkiyede rakipsiz. Ben daha iyisini görmedim.

Çeşidi bol ve kolay bulunan başka marka var ise, yaz. (A4Tech çöpünü sayma.)

Ne Razeri tutunabildi, ne Roccatı, ne Steelseriesi, ne başka bir marka, Bir Corsair çabalıyor şu an.

rakibi niye olmasın... Zowie EC1, Steelseries Rival 300S, Roccat Kone Pure Ultra, Razer Viper Ultimate felan çok güzel aletler. Türkiye'de veya Dünyada mouse piyasası sadece A4Tech'ten ibaret değil. "Ne Steelseries'i" dediğin firma da FPS piyasasında en önde firma.

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, Bone dedi ki:

Logitech G403'ün bok gibi bir hatası var. Scroll tuşu bir yukarı bir aşağı kafasına göre çalışıyor. Alırken ilginç bir alet gibi gelmişti de, şu sorun gerçekleşince çöpe atmak dışında bir çözümü yok. Çok aradım bir şeyler bulabilecek miyim diye de ı-ıh. Defalarca driver'ı sildim kurdum, şimdi yeni driver da gelmiş. Ama cıvık müdürüm afedersin...

Bırak o sorunu mouse'um bile olmamasına rağmen sırf mouse alırken potansyel sorunları googleladığımda çözümü bulmuştum. Bu tip mouseları geri götürünce Logi ücretsiz sıfırıyla değiştiriyordu. Hatta yurtdışından aldığın mouse'u aslında hiç öyle bi zorunluluğu olmamasına rağmen TR'de dahi değiştiriyordu marka imajı için.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Goering dedi ki:

TR'den alanlar düşük yazdırabilmiş, yorumlarda yakaladım.

110$ civarına bu çok mantıklı gerçekten ama ilgimi çeken modeller dediğin gibi hep Dec shipping.

evet ben de dün support'a sordum. hallederiz, sık yaptığımız bi işlem dediler.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, KHaRoN dedi ki:

turkiyede diyor orda yazar.

Türkiye'de kullandığım her ürünü Türkiye içi sitelerden alıp kullanıyorum. Amerika'daymışsın Türkiye'deymişsin bir şey farketmiyor o yüzden. Logitech klavyede de mouseta da gayet rakibe sahip. Türkiye'de diyen yazara yönelik de yazmıştım o mesajı, ama senin için tekrarlamış olalım.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Rewendor dedi ki:

Bırak o sorunu mouse'um bile olmamasına rağmen sırf mouse alırken potansyel sorunları googleladığımda çözümü bulmuştum. Bu tip mouseları geri götürünce Logi ücretsiz sıfırıyla değiştiriyordu. Hatta yurtdışından aldığın mouse'u aslında hiç öyle bi zorunluluğu olmamasına rağmen TR'de dahi değiştiriyordu marka imajı için.

google'da 50 ayrı sitede bulunamayan, müşteri hizmetlerinin cevaplayamadığı sorunu sen cevaplamışsın ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...