Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HIV Kapmış Olabilmek

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Hiv flu diye birsey var, bazi hastalar erken donemde gribal enfeksiyona benzer reaksiyonlar gosterebiliyor

said:
Some people may experience a flu-like illness within 2-4 weeks after HIV infection. But some people may not feel sick during this stage.
Flu-like symptoms can include:
Fever
Chills
Rash
Night sweats
Muscle aches
Sore throat
Fatigue
Swollen lymph nodes
Mouth ulcers
These symptoms can last anywhere from a few days to several weeks. During this time, HIV infection may not show up on an HIV test, but people who have it are highly infectious and can spread the infection to others.
You should not assume you have HIV just because you have any of these symptoms. Each of these symptoms can be caused by other illnesses. And some people who have HIV do not show any symptoms at all for 10 years or more.

Ilk ay goruluyor baya ama iste gormeyende cok, ayrica artik cokta sorun degil paran varsa. Hiv arkadasim var iste, kiz 6 senedirmi ne geziyor daha aidse cevirmemis art sayesinde. Ha virus mutasyonla direnc kazaniyor, ilac degistirmek lazim belli periyodlarla ve bundan anliyan doktordu, kan testiydi filan ilacla beraber 2000$ filana yakin diyordu, medicaid den yararlanamiyordu eyaletindeki regulasyonlar yuzunden. Bizde sgk ne kadarini karsilar bilmiyorumda hani ilac alim sistemimi "en ucuz" uzerine kurulu oldugundan art filan zorlar heralde sistemi

Hivle ilgili cok cahiliz bude toplum olarak hani, hastalik zaten les. cinsel acligin afrikasi olmasa su ulke aidsden net kirilirdik, iste allah (c.c.) boyle koruyor amin :P

Ne bicim hastalikmis bu ya, 10 sene pusuya mi yatilir yuh artik.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu arada evet bence hikayenin gerçek bi yanı da var. Böyle full yalan değil süsleyerek anlatıyor.

Hatta eskort kızları tinderdan bulmuş olsa bak tam isabet olur o.

Abi xhamster lesbien kiss aratıp izlemiştir. Sonra olayı kafada kurup kurup bu hale kadar getirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

olm sadece mevzulu üyelerin yaveri var ki

Sequo mesela en zengindi yaver konusunda. 5-10 tane rahat vardır.

noyan'ın wishmasterdı sanki.

lord argos'unki Flam'mış şimdi baktım.

kuddusi'nin var mıydı yaveri onu da bilemedim.

bunlar hep böyle batman robin gibi işte.
mesela bi aralar noyan'ın robini kuddusi'ydi sonra bozuştular.

ayıp. sahiden ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

olm sadece mevzulu üyelerin yaveri var ki

Sequo mesela en zengindi yaver konusunda. 5-10 tane rahat vardır.

noyan'ın wishmasterdı sanki.

lord argos'unki Flam'mış şimdi baktım.

kuddusi'nin var mıydı yaveri onu da bilemedim.

bunlar hep böyle batman robin gibi işte.
mesela bi aralar noyan'ın robini kuddusi'ydi sonra bozuştular.

Ben hep kuddusi'nin yaveri olmak istemişimdir ama hiç bi adım atmadı bana, hep soğuk davrandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...