Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

oğuzhan söndü kaç haftadır onun etkiside var, tolgay molgay oynasa bare bu adamın düzeleceği yok geçen senede böyle sönmüştü.

son 3 4 maçtır
artık takımlar kapalı savunma yaparak durdurmayı başardı
dün gece bile gördük volkanın yavaş ve defansının pas yapma durumlarını. beşiktaş bunu çözmeli bu sorun artık. yemiyor yani öyle baskı baskı
Sosyal ağlarda paylaş

fenerin attığı 2 gol net defans yetoluğundan geliyor.

şampiyonluk yolunda ilerleyen bir takımın devre arasında defans yollaması, en yakın rakibiyle oynadığı maçta oley oley sesleri içerisinde zha zha'lanması ve her sene şerefli 2.liklere bağlaması, beşiktaş'ın her zaman 3 büyüklerin 3. olmasına sebep oluyor işte.

gerçekten üzüldüm beşiktaş'ın haline, kendi elleriyle vericekler bize şampiyonluğu.

stadları açılıyor diye duygunun allahını veriyorlar reklamlarda, sosyal medya'da, ama yönetim yine kötü işler çıkarıyor.

bu sene şampiyon olamazsa seneye yeni stad diye bir daha başlıcaklar loop'a döncek.
Sosyal ağlarda paylaş

yönetim kötü iş çıkarmıyor oldukça iyi iş çıkartıyor
defansı yönetim göndermedi para için...

ersan kendi gitmek istedi adama senede 4 milyon vericekler. bunu kimse karşılıyamaz ve adam gitti ben feda yaptım artık bırakın dedi ve gitti böyle bi gitme düşüncesi olan adamı tutamazsın. ha 2 adam aldık. tek şansızlık şabanın sakatlanması oldu
Sosyal ağlarda paylaş

delgadonun bir hatası oldu kafa ile çıkması gereken şeye ayakla çıktı
arkadan gelen adamı görmedi.. bu kadar bence olması gereken oyun oynandı dün.
hatta ben kazanmak yerine fener gibi dün 9 adamla savunma yapardım. lider gelir lider dönersim ama şenol kazanmak istedi en büyük hatası bu.

ha 3 puan sizin olsun şampiyonluk bizim!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...