Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Cücü bugün eşit derecede kötüydü ya, tamam atılması gereken adam sayısı bizden çoktu Fenerde de total kararlarda denk gibiydi.

Hakemden önce B planı olmayan takımı eleştirmek gerek. Neyse bundan sonra Anadolu dan daha çok toplayan şamp olur işte, TS maçında avantaj deli gibi bizden yana oradan alıp öne geçeriz desek işte bakalım.

Yarış harbi deli heyecanlı olacak.

anadoludan önce sorulması gereken soru gs ve ts , bjk ve fener maçlarında aynı topumu oynayacaklar

ben hiç zannetmiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

senolun hatası var da göbekte degil kanatta.

adamlar ilk yarı cılgın press yaptılar atiba zor dayandı. necip olsa yalan oldurduk.

ama şu lanet olası muhteşem süleyman neden hala oynuyor anlamadım. kosuyor press yapıyor falan filan diye 1 kanat işlemiyor lan takımda :S

aldığı her topu eziyor, kaybediyor ayakta duramıyor kötü kullanıyor.
ya yeter olcay artık yedek otursun ilk 11e baktığımda o suratı görmek istemiyorum. sonradan girse daha faydalı olacak belki, formsuz işte hala gereksiz ısrar ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

İlk yarı özellikle çok iyiydi. Fenerin üstünlüğü açısından değil, iki takımın kondisyonu olarak çok iyiydi. İlk yarıdaki Fener ikinci yarıda aynısının yarısını oynasa daha farklı biter de diyemeceğim (gol yollarında sonuç odaklı sıkıntı var) ama çok farklı olurdu kesin. Harbiden TR de böyle zevkli maç çok az, nedendir bilinmez FB-BJK maçları özellikle böyle kondisyonlu ve seyri güzel oluyo. Diğer derbiler tırto 3-4 senedir. Gerekli açıklamayı kendi takımı ve diğer Anadolu kulüpleri adına valequenta yapacatır mutlaka.

* Gollü olmasından bahsetmiyorum, seyri zevkli ve hızlı maçlardan bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

senolun hatası var da göbekte degil kanatta.
Şurası çok doğru.

adamlar ilk yarı cılgın press yaptılar atiba zor dayandı. necip olsa yalan oldurduk.

Yazdım zaten, Atiba olmasa tümden yalandı bugün BJK, ilk yarı için.

ama şu lanet olası muhteşem süleyman neden hala oynuyor anlamadım. kosuyor press yapıyor falan filan diye 1 kanat işlemiyor lan takımda :S

aldığı her topu eziyor, kaybediyor ayakta duramıyor kötü kullanıyor.
ya yeter olcay artık yedek otursun ilk 11e baktığımda o suratı görmek istemiyorum. sonradan girse daha faydalı olacak belki, formsuz işte hala gereksiz ısrar ediyor
Aynı sorun her takımda var. Alternatifler de sıkıntı. Diego, istediğin kadar eleştir olmadığında pozisyon üretemiyosun. Topu eze eze, taşıya taşıya bir hal oluyor. Ona rağmen istekli bir yapısı olduğu için iş yapıyor adam. İşte bir Alex değil. Ozan girdi noldu, yoktu oyunda. Nani ye verdiği asistle 2 sene sözleşme garanti. Bu salaklıklardan kurtulacaz inşallah. Kızıyorsunuz ediyordunuz da, Aziz dediğiniz adam tam anlamıyla bunlardan behsediyo. GS onun için içler acısı halde. Yok..yok oğlu yok. Ne yapacak adam, Umut fakirin ekmeği işte. Selçuk Şahin denen adam bu kulüpte 2-3 derbide uzaktan salladı diye senelerce sözleşme imzalandı yahu. Savunanlar olacaktır illa ki de, Selçuk Şahin lan asffsfss..pls

Neyse uzatmayım kıyamam gözyaşlarına;

https://www.youtube.com/watch?v=PK5YumoVRNg
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

beşiktaşta en iyi oynayan quaresmaydı
keşke fenerde olsa dediğim tek oyuncu beşiktaştan
efsane bi adam

BJK liler sevmiyo, biz ne yapacaz. Derbi adamı işte. Şovmen esasında, kendini göstermek istediği maçlarda köpek gibi skill kasıp, üzerinden ekmek yiyen adam. Ha dersen ki Ozan mı, Q7 mi, eh aklın yolu bir tabii asfsfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...