Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

fenerbahçe açıklama yapmış.

tedavi için şu şu ilaci kullandığımızı bildirdik diye.

ama ntvspora bağlanan doping konusunda uzman doktor, bildirmek yetmez yazılı izin gelmezse kullanamazsın, kullanmak suc demişti, bakalım nasıl devam edecek olay.

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, sarı lacivertli kulübün söz konusu maddeyi Beşiktaş maçından önce federasyona bildirdiğini söyledi. Düren’in açıklamaları şu şekilde;

“Şu anda gelen rapora istinaden hukuk kurulu rapor verecek biz de onu takip edeceğiz. Bu tür durumlar sözlü olarak bildirilmez zaten. Fenerbahçe kulübü bize yazılı olarak durumu bildirdi. Dopingli ilaç kullanım listesi var. Fenerbahçe bize bunu bildirdi.

Bunun iki tane listesi var dopingli ilaç listesi ve futbolcu ilaç kullanım listesi. Yasaklı madde olarak listede yer alıyor ama bu lokal olarak kullanılabiliyor. Kaburga kırığının etrafına ağrı kesici olarak yapılmış. Kullanılabilir bir madde bu. Bunun normal olup olmadığına hukuk karar verecek. Eğer hukuk ‘karar veremem’ derse Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedilecek. Onlar doping kurulundan bilgi isteyecekler ve sonrasında karar verilecek.”
Sosyal ağlarda paylaş

mete düren biz yazılı onay yolladık dememiş sonuc olarak ?

valla neden yasak oldugunu bilmiyorum, ama anladığım kadarıyla bu tür yasaklı madde içeren ilaç tedavilerini kafana göre yapamıyorsun.

ilgili kuruldan yazılı izin alman gerekiyor, biz bu tedaviyi uygulayacağız demen de yetmiyor, yazılı belge olarak bu tedaviyi uygulayın demeden kullanılması doping disiplin talimatına aykırı durummus, zaten yazılı belge olsa disipline sevk etme işlemi olmadan olay halledilirdi falan dedi doktor.

eğer bu yasaklı madde içeren tedavi dışında alternatif başka bir tedavi yoksa ancak o zaman izin veriliyor falan dedi.

bilmiyorum görücez bakalım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

raptoid said:

buda dursun köşede.

di said:

Ben bu iki terbiyesizi banlamiyorum cunku alan razi veren razi da yapmayin etmeyin gencolar. Sacma sapan sikayetlerle ugrasiyoruz sonra yok cuk dedi yok anne dedi. Ayip lan bi de, essek kadar adamlarsiniz.

Yazi durur da sen cezan bitmeden yeni hesapla geldigin icin ne kadar dayanirsin onu bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

ceza almamda sorun yok, bariz burada insanlara karşı yetkilerinizi tutarsız kullanıyorsunuz. hayır şeyde iyiymiş bak sende 2. accountunla gelmiş sus oturmu diyorsun.
di said:

raptoid said:

buda dursun köşede.

di said:

Ben bu iki terbiyesizi banlamiyorum cunku alan razi veren razi da yapmayin etmeyin gencolar. Sacma sapan sikayetlerle ugrasiyoruz sonra yok cuk dedi yok anne dedi. Ayip lan bi de, essek kadar adamlarsiniz.

Yazi durur da sen cezan bitmeden yeni hesapla geldigin icin ne kadar dayanirsin onu bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Cikintilik yapma, varsa bi derdin bolumun moduna ya da yakaladigin genel yoneticiye mesaj at zira yonetici/mod mesajini alintilayip "bu burda dursun" artisligi yapmanin sana bir fayda saglamayacagi muhakkak.

Mesajini editlemissin ama yine de diyeyim, su uslupla degil ucuncu, 33. mail'ini de atarsin ama cevap alir misin bilmem...
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var kimi kime şikayet edeceğim?bana hakaret var deyip ceza veriyorsan herkese ver kaldı ki burada herhangi bir bireye laf etmediğim halde ceza almışlığım var haklıyım haksızım burada tartışılacak konu değil. adamlar burada birbirlerine çok rahat sövdüler ilk "bir şey çıkmaz beyler sövdüğünüzü yazık" diyenlerdenim tutup adamlar ceza alsında demiyorum. ama sen gelip bu iki kerataya cezaya yok zaten birbirlerinden şikayetçi değiller demende normal bir durum değil. birde 33. mail değil o 3. accountumun cezası dolmuş maili o :)
Sosyal ağlarda paylaş

"Kanında doping olmaz onun olsa olsa fazla adamlık çıkmıştır" kafasıyla devam eden bir ton herif var. Hak, hukuk, adalet hayatın hiçbir anlamında kalmadı ki bir de Fenerbahçe'nin ve milli takımın en önemli oyuncularından birine doping cezası gelecek. LOL. Prosedür aksini söylüyorsa bile prosedür değişir,doping listesi ilaç listesi olur, yazılı onaylar sözel onaya değiştirilir bir gecede

Aziz'e küfür eden twiti RT'ledi diye Melo'lar falan ceza alır bu ülkede, Osmanlı torunu Gökhan'ıma hiçbir şey olmaz. Sonuçta adam gibi adam
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi cidden ya götünüzle okuyorsunuz resmi açıklamaları yada hakikaten salaksınız hepiniz. hala daha doping falan diyorsunuz. herşey açıklanmış usulüne uygun yapıldığı ortaya çıkmış. adam tedavi için kullanmış, usulüne uygun şekilde kullanımdan ve maçtan önce bildirilmiş gerekli yerlere.

normalde (gerçekten dopingli olsa bile) ilk numune pozitif çıktığında kurallar gereği kulup ve futbolcu önce öğrenmeli diye madde var uluslararası doping bilmemnesinde. adamlar birilerini araya sokup bi bok bilmeden bunu haber yapmışlar. sizde aynı bok çukuruna girip biraz daha sıvıyorsunuz olayı gerçekten. hakikaten anlamak zor sizleri.

hayatta bu kafayla bol şans. ayrıca aziz yıldırım'dan nefret ettiğimide araya sokayımda sonra aziz'i savunuyo falan demesinler. ayrıca gökhan'ında öyle söylendiği gibi delikanlı adam, adamlık akıyor falan tarzı bir insan olduğunuda düşünmüyorum kesinlikle. ama şu konuda adam gayet haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...