Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

terbiyene takınasın diye
üslübünü bozmıyasın diye
adam olasın çocukluk yapmayasın diye

her msjında sınırı daha da aşalara çeken de sensin ondan nasıl cevap veriliyor göresin diye

yoksa beni bilen bilir benim böyle uslubum yoktur ben geyiğimi yapar geçerim kadlı ki bu başlığı hortlatmamda direk geyikti büyük harflerle bile ondan yazdıydım ama senin uslubun hiç temiz değil
Sosyal ağlarda paylaş

raptoid said:

otusbeş yaşında adamlarsınız orta okul yıllarınızmı depresifleşti, ulan adam bariz doping yapsa yinede bir şey çıkmaz bu muz cumhuriyetinde öğrenemedinizmi .. ettiğiniz kavgaya bak.

doping testini yapan yer bu sonuçları bağımsız yere bildiriyor cezalarda oradan çıkıyor tff vermiyor ceza
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada tartışmanın bir kısmında dediydim adam bağlandı diye aha konuşma metni düşmüş haberlere

said:
Dr. Kaya Livanelioğlu, "Tedavi hakkı en önemli insan hakkıdır. Eğer sağlık sorunu yaşayan bir sporcunun tedavisi sadece bu yasaklı maddeyle oluyorsa, elbette ki sporcu bu tedaviyi görecektir. Tedavi amaçlı kullanım izni verilmiş. Tetkikler neticesinde herhangi bir alternatif yoksa bu şartlar altında ve bir form doldurularak kullanılabiliyor. Uzman kurullar bu evrakı inceleyip haklı bulursa, yazılı olarak bildirirler. Ancak bu izin gelene kadar ilacın kullanılmaması gerekiyor. Eğer kuruldan ret gelirse, sporcu da bu redde rağmen ilacı kullanırsa, dopingle mücadele kural ihlali yapmış olur" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...