Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

hala düzgün kalitesi sese sahip olanı yok misal
htc stereo hoparlor yaptı bi o biraz işte

hangi manyak gerçekten müthiş ses arıyor telefonunda ben onu anlamıyorum lan. 30 dolara bluetooth speaker aldım ben, yılbaşı ev partisine götürdüm bi tane, herkes aşırı memnun kaldı. veya işte piknik vs o tür şeylere götürecen. ayak üstü bişi dinlemek istersen de telefondan dinlicen, telefon speakerından dinleyince kulaklarınız pörsümüyor merak etmeyin :D veya alın işte bluetooth speaker. çok güzel, kaliteliler mevcut
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

s4 kullanıyorum, geçen gittim yeni batarya da aldım daha 2 sene rahat kullanırım. elindeki telefon iyice dağılmadan yeni telefon alanları hele s6 dan s7 ye geçenleri falan hiç anlamıyorum. kuş mu tutuyor abi genelde %95i işe yaramaz yenilikleri koyup dayıyorlar insanlara.

aynen, s4 taş gibi alet. baya baya görüyor her işimi. daha ne olur bilmiyorum

amerikadan apple'dan telefon alırken ödemeyi onla yaptım, adam şaşkınlığını gizleyemedi. ben de çaktırmadan apple'a sıkıştırdım o arada

ir blaster da var alette

tek aradığım özellike az bişey daha ram ve yerleşik hafıza. yerleşik hafızayı üşenmediğim zaman geçeceğim yeni rom ile biraz çözerim ama ram'e yapcak bişey yok. telefon patladığında 3gb-4gb ramli bişey alırım ama.

bu arada s4 kullananlara şu arka kapağı öneririm: http://www.ebay.com/itm/Black-PU-Leather-Replacement-Battery-Back-Door-Cover-Case-For-Samsung-Galaxy-S4-/201347927682?hash=item2ee1458e82:g:Xi0AAOSwstxVUG4E
çok tak çıkar yapıyorsanız kırılabilir kısa zamanda ama onun dışında baya şık ve kullanışlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet güzel telefon G5 teknik anlamda oldukça sönük kalıyor usb portu bile arka planda 2.0 hızında çalışıyor. Ön sipariş ile alanlara Gear VR hediye imiş ama ön sipariş fiyatı ne olacak önemli olan o tabi. Bir de S7 ok ama esas Note 6 oldukça başarılı bir cihaz olacak gibi gözüküyor. Ram konusunda da 6gb olma ihtimali yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

S7 de blotware uygulamalar yok diye biliyorum ben. Ama ülkeden ülkeye değişiklik fln oluyorsa bilemem. Google apps ve Microsoft office apps dışında yüklü bir şey yok cihazda. G5 de olan usb 2.0 demem sebebim spec kısmında Type C ve 3.0 olarak belirtilmesine rağmen teknik olarak 2.0 hızında çalışıyor olması onu söylemek istemiştim aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

comic sans nedense mobil pazarda bana tam bir samsung çağrışımı yapıyor ya. sanırım metroda falan milletin elinde gördüğümde veya müşterilerin gönderdiği ekran görüntülerinde comic sans olmasından dolayı.

markanın sunmasından ziyade insanların kullanmasını irdelemek gerek asdasd zevksizlik abidesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...