Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

KillJoy said:

zeawee said:

700 liralik android telefon bile artik stabil bi sekilde calisiyor

bu işte büyük yalan. Bu fiyata 2 gb ram'lik model bile alamıyorsun ki;
2gb sınırda android için. En az 3 olması gerek yeni alacağın telefonun ki uzun süre kullanasın

zenfone 2 lazer aldım anneme 5.5" 840 tl. 5" olanı 740 tl alet akıyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

zeawee said:

700 liralik android telefon bile artik stabil bi sekilde calisiyor

bu işte büyük yalan. Bu fiyata 2 gb ram'lik model bile alamıyorsun ki;
2gb sınırda android için. En az 3 olması gerek yeni alacağın telefonun ki uzun süre kullanasın

zenfone 2 laser var bende, bi 6 ay once falan 700 liraya aldim vatan'dan 5.5" modelini. 2 gb ram var ve hicbir sekilde takilma sorunu yasamadim simdiye kadar, ve hatta sarji 2 gun civari gidiyo normal kullanimda internet surekli acik, surekli telefon gorusmesi falan...
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

En az 3 olması gerek yeni alacağın telefonun ki uzun süre kullanasın

KillJoy said:

tamam 2 gb olması şart işte en az.

en az 3
en az 2

abi adam sana zaten urunu kullanabilesin diye ayarlayip satiyor (ekstradan telefona ram taktim diyen var mi? lol)

dahasi neyin davasi ki bu?
fiyatlari rakiplerine gore iyi cogu android telefonun. samsung s7 ile uzun uzun sureler takilma gibi bi sorun yasanacagini acikcasi sanmiyorum. abi bende kac jenerasyon oncesi telefon var. 2gb tam. o dahi takilmiyor.

bu geyikler cok cocukca, asin bunlari. farkli argumanlar uretin
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu an alacağın telefon en az 3 olması gerek ki uzun süre kullanabilesin.
sen bak ne kadar önce bi amiral gemisi almışsın 2gb'lık hala kullanıyorsun.

700liraya 2 gb olduğunu bile bilmiyordum. Ama işte top markalara bak 700 liraya sana ne veriyor. anca gm, asus, casper gibi piyasaya girmek isteyen markalar sana bunu sağlıyor ancak ve kesin başka bi yerden kısıyor. her şey süperse kesin tasarımı kötü oluyor.

http://www.hepsiburada.com/ara?q=lg%20g4&filtreler=fiyat:750.0-1000.0
mesela buraya bak yeni sayılabilir telefonlar hepsi çöp. Sence ayarlanıyor mu kullanılabilsin diye. yapmaaa, ucuz mal alacak kadar zengin olmayın.

3k'lık telefon al 1 sene kullan 2k ya sat üstüne 1k daha ekle yine 3k lık telefon kullan.= her sene 3k lık model kullan.

ya da 3k lık telefon al 3 sene kullan çöpe at yenisini al

ya da 1k lık telefon, 1 sene kullan yenisini al.

ya tabi siz 1k lık telefon alıp 2-3 sene kullanmaya çalışacaksanız can çekişe çekişe o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben s5 aldim, yeni sayilirdi aldigimda. insan gibi kullanmiyorum, telefonun anasini belleyerek kullaniyorum, kac kere vurdum, dusurdum. her tarafi centik centik oldu.
hala kullaniyorum sapa saglam.
hic oyle kasilma takilma falanla da ugrasmadim. simdi konusunu gorunce actim baktim 2k rammis.

bi yanda bu telefon var, her isimi goruyor. bdsm takiliyorum kirilmiyor bozulmuyor. bundan onceki s3le havuza girmis cikmistim, 30 dolar mi ne vermistim bi parcasini degistirtip kullanmaya devam etmistim. bunu da biliyorum kirilma bozulma durumunda kafam rahat.

niye gideyim ayni isi gorecek, 2 kat pahali, kirilma bozulma riski daha buyuk, sarj aletiydi, pcye baglanmasiydi, muzik programiydi bilmemnesiydi her konuda problemli telefon alayim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben anti virüs programı fln kurmadım. Sen sorunca baktım da 33 tane uygulama var 2si oyun 1 tanesi emulator. Alışkın olduğum için bir de çift dokunma ile ekranı karartabildiğim için nova prime kurdum. Onun dışındaki uygulamalar genelde kişisel şeyler. Sosyal ağ, fotoğraf editleme, yemek sepeti, sinemia vs.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Android 4+ destekleyen herhangi bir telefonun takılma sıkıntısı yaşaması için ağır yan sanayii veya çin üretimi falan olmalı.

iPhone severlerin takılma argümanı biteli yaklaşık 3-4 sene oluyor. bokladığım Samsunglarda bile planlı eskitme süresi gecikmeye başladı hatta.

eski telefonlar için bu bu büyük yalan ya; sadece android versionuna göre değerlendircek olursam (g2, m7 için):

Abi, oyun oynamam, haber, müzik, video falan takılıyorum genelde. Arada ufak ufak kasmalar tabiki de oluyor; çünkü / Android Fails

neyse 4.4.2 kullanıyordum. Bluetooth, düşük güç tüketimi bug'ı varmış.
Düşük güç tüketimi ile bağlantı yapan(akıllı bileklik vs) bi bluetooth cihazında bi süre sora ortaya çıkıo / Android Fails

formatladım 5.0' a tekrar geri dönüş yaptım. Küçük küçük kasıntılar, bazen büyük kasıntılar devam etmekte / Android Fails

Yalnız işte UI çok etkili aynı dönem 2 telefonu htc m7 ve Lg g2 uzun süreler kullandım. m7 sense ile çok daha akıcı idi.

[hr]

bide şu ucuz androidlere baktım da;
700 liraya kasmayan akıllı telefon 200ppi 720p çözünürlükteymiş. 720p olduğu için kasmayabilir güzel ama 720p :( Benim 2011de aldığım telefon 720p idi.

**ÖNEMLİ NOT; abi androide bok atmıyorum ben, sadece sizin fanboyluğunuzu anlamıyorum. Android mükemmel sorunsuz demeyin lütfen, komik oluyor. Kullanıyorum çünkü (2.3gingerbread - 5.0lollipop)
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Iphone 3GS im vardi, HTC One M8 e gectim 2 yil kadar once. Hala cok pismanim, pahali ama keske iphone 6 ile devam etseydim. IOS daki rigid yazilim, kolaylik super bisey, android de cok sacma hatalar aliyorum, fotograf cekerken bise abuk sabuk app te hatalar cikiyo kendi kendine kapaniyor falan. Kaldi ki IOS ta kullandigim app lerin bircogu da android de yokmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Fanboyluk değil ki. Tecrübe. Evde tablet olarak ipad kullanıyorum hayatımdan gayet de memnunum, ama telefonum Nexus 5.

Fakat yukarıda yazdıklarında elle tutulur bir argüman yok. Zira "android fails" diye bir argüman çeşidi yok. "700 liraya kasmayan telefon" olayını hiç anlamadım.

Eski telefona yeni yazılım yüklersen yavaşlar bu gayet normal. Bunu iphonea da yüklesen aynı, symbian bile kullansan aynı. Zaman içinde uygulamaların ihtiyaç duyduğu alanın artmasından bile görebilirsin bu durumu. Şu anda ben de alsam elime iphone 3g, 4, 4S onlar da kasıyor.

Söylemeye çalıştığım şu, Android 4.4'ten itibaren çıkan telefonlarda düzgün bir marka telefon aldığında o yazılım için optimize sürümü almış oluyorsun. Sonrasında zaten planlı eskitmeye giriyor Nexus dışı telefonlar.
Sosyal ağlarda paylaş

1- abi s7 edge, şu ana kadar samsungun ürettiği en iyi telefon.
(kendi zamanı ile kıyaslıyorum.yani s2 ile s7'yi çıktıkları zamanki teknolojiye göre kıyaslıyorum.)

2-Aynı dönemde android çıkan amiral gemiler arasında en iyisi (s7>htc10>g5)

3- Belki de pişmanlık olmayacak tek ürünü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...