Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

gorusmeyi sonlandirdigimda ekranin takili kalmasini istemiyorum, rehbere bastigimda "bi sn cnm" "abime cay soylim" suresi kadar beklemek istemiyorum mesela.

stable oldugu icin diyeyim.

bunlar hep ezberden söylenen şeyler. Youtube yaz işte android flagshipleriyle 6s i kıyasla aradaki farkı görürsün
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Peregrin said:

gorusmeyi sonlandirdigimda ekranin takili kalmasini istemiyorum, rehbere bastigimda "bi sn cnm" "abime cay soylim" suresi kadar beklemek istemiyorum mesela.

İşte Sense arayüzünde böyle bir şey yok.

touchwizde bile yok artık, ezbere söylemler işte
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

Bu söylemlerini karalamaya çalıştığın telefonu/modeli denedikten sonra yapmanı beklerdim, ya da elinin altında internet denen koca dünya var, açıp biraz araştır bence. Aradığın tüm yanıtları bulacaksın çok kısa sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

Rıdvancım,
üzülerek belirtmek istiyorum ki,
android alıp yürüdü :(
apple hayalarımızdan yakalayıp sıktığı için bırakamıyoruz ama, s7 6s'e resmen fatality çekiyor. ve bu durum kısa ve orta vadede apple aleyhine ilerlemeye devam ediyor.
steve gitti, apple bitti. üzgünüm :(
satılık macbook, iphone5, appletv, ipod cart curt bulunur beyler.
müracaat: içeriye.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

cok onyargili olmus. 700 liralik android telefon bile artik stabil bi sekilde calisiyor takilma olmadan. dedigin seyler baya 4 yil oncesinde falan kaldi. ha apple urunlerinin daha kaliteli oldugunu dusunuyorum hem software hem hardware olarak ancak dusundugun gibi bir fark yok.

ayrica apple'in kendi ekosistemine hapsetmesini mesrulastiracak kadar iyi bir nedenin yok apple urunleri kullanman icin.
(apple is a universal malware.)

hos, android telefonlar kullandiginda da elbette malware degil demiyorum ancak apple seviyesinde degil. elbette sirketler kendi custom rom'larini veriyor sana, ama yine de OS tek bir elde olmadigi icin her turlu kiyaslanamayacak kadar daha iyi bir secenek oluyor proprietary software mantiginda bakinca.

ha bu arada memory demisken, 15 yil once olsa tamam memory takardik kafamiza ancak memory cok cok ucuz su an.

ayrica ufak bir aramayla basit mantikli aciklamalar bulabilirsin android'in neden daha cok memory kullandigiyla ilgili.

not: hicbir sekilde android fanboy'u da degilim, sadece apple'a daha karsiyim o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

ha apple urunlerinin daha kaliteli oldugunu dusunuyorum hem software hem hardware olarak ancak dusundugun gibi bir fark yok.

Hangi Android modeliyle karşılaştırdığına göre baya baya değişir şu dediğin (en azından donanım bazında bazı Android telefonlar fazla fazla dövüyır Apple'ı).
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

şu dediğini en son HTC Wildfire'da yaşamıştım ben.
6 sene öncesi, Android 2 dönemi felan...

hani paticikte apple övme modası var da, uzun zamandır android telefonlarda böyle performans sıkıntıları görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...