Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King'de Hesabı Ödediği İçin Ayrılan Kız

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

gizlice ses kaydı almak ve aranızdaki özel konuşmayı yayınlamak nedir abi iyi misiniz? senin için önemli değil belki de o kızın özel hayatını ifşa ediyorsun şu an.

yok abi boşuna değil lord barzos diyişimiz.

walla bir ekşilik işi var
bütün sözlük bunu konuşur
nedne paylaştığı
özel hayat
burger king
hesap ödetme
goy goy a doyulmaz
Sosyal ağlarda paylaş

ne özeli abi, böylesinin özeli mi var, durumun buraya geleceğini önceden biliyolarsa yani hadi ayrılık konuşmak için buluşuyoruz dediyseler eleman trollemek için bi yandan da kayıt almıştır ne var.

millet şunu falan yapıyor, siz ses kaydına özel diyosunuz lol.

https://www.youtube.com/watch?v=-KGfp2aTnHs
Sosyal ağlarda paylaş

hahahah sonuna kadar dinledim, lord dostum sen muhteşem bi adamsın gerçekten. açtığın topikleri ilgi ile takip ediyorum.

bence bu kardeşimiz gerçekten iyi bi insan. söyledikleri de haksız değil. üstüne içerleyip ses kaydı alıp paylaşmış. kızın yaşam tarzı da ayrı tabii. uyuşmuyormuşsunuz demek ki güzel kardeşim pas geç next next, sonra finish.
Sosyal ağlarda paylaş

abi evet yani. muhtemelen şu kızın yaşantısı -çok büyük bir ihtimalle- facebook, instagram veya twitter'dan takip edilebilir. eli ayağı düzgün kız olmanın default bi perki bu yani. hal böyleyken de özel bilmem ne diye hassaslaşmak bana da saçma geliyo. ama yine de işte samimi olarak etik bulmayan olur. ona da bişey diyemen. diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

e insanlar zaten kendi hayatlarını bilerek ve isteyerek deşifre edip, hatta bundan zevk alıyoken(like), başka biri bunu yapınca neden olay oluyo ki. ha kızcağız sosyal medyadan uzaktır delicesine, o zaman ona eyv. ama lord argosun şu paylaştığı üzerinden hardcore modda sjw çar açıp kasmak gereksiz yani. adam saçma bi olay yüzünden ayrılmış. ve bunun saçmalığını paylaşmak istemiş sadece. büyütülecek bişey değil. ki zaten safi saçmalık var ses kaydında. özel hayatı deşifre eden bişey yoktu dinlediğim kadarıyla. veya varsa özel hayata saldırı ben anlamadım. kızın sesini duymamız falan mı özele saldırı?
Sosyal ağlarda paylaş

annemin çok kirli çamaşırları çıkabilir ya. nasıl iffetsiz, pis bir kadın olduğunu daha yeni öğrendim. yıllarca nasıl da saklamış oysa. neyse ki kantır sıtrayk oynarken denk geldiğim 16 yaşında bi çocuk bana annemin aslında nasıl bir insan olduğunu söyledi, ve gerçekleri böylelikle öğrenmiş oldum.

FORGIVE MY MOTHER LORD, FOR THAT SHE HAS SINNED.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

e insanlar zaten kendi hayatlarını bilerek ve isteyerek deşifre edip, hatta bundan zevk alıyoken(like), başka biri bunu yapınca neden olay oluyo ki. ha kızcağız sosyal medyadan uzaktır delicesine, o zaman ona eyv. ama lord argosun şu paylaştığı üzerinden hardcore modda sjw çar açıp kasmak gereksiz yani. adam saçma bi olay yüzünden ayrılmış. ve bunun saçmalığını paylaşmak istemiş sadece. büyütülecek bişey değil. ki zaten safi saçmalık var ses kaydında. özel hayatı deşifre eden bişey yoktu dinlediğim kadarıyla. veya varsa özel hayata saldırı ben anlamadım. kızın sesini duymamız falan mı özele saldırı?

ya sen ciddi misin?

ben facebook'a oraya buraya kendi isteğimle çıplak fotomu koyabilirim ama kimse benim benim rızam olmadan çekilmiş hiçbir fotomu hiçbir yere koyamaz. hukuki olarak koyamamalı. özel hayat deşifresi yok belki benim sokakta yürürken çekilmiş fotomla, götüm başım da açık değil olsun, rızam yoksa koyamaz, bitti.

şu kadar basit işte durum. yok sjw kasmayın bla bla demiş bi de.

kendi isteğimle hayatımın istediğim kısmını deşifre edebilirim, ama benden başka kimse hiçbi bokumu deşifre edemez.

e insanlar zaten kendi hayatlarını bilerek ve isteyerek deşifre edip, hatta bundan zevk alıyoken(like), başka biri bunu yapınca neden olay oluyo ki'yle, mini etek giyiyordu demek ki o da istedi hem o saatte bi bayanın ne işi var dışarda hem de alkollü demek ki aranıyordu arasında bi fark yok prensip olarak.

"yahu adam saçma bişi yaşamış paylaşmış" kısmına da hayhay, buyursun gelsin anlatsın derdini, "böyle böyle oldu ayrıldık hacılar, çok saçma değil mi wtf" diye topik açsın onda sıkıntı yok.

ses kaydı ne?

neyse viraldir fake'tir deyip daha da üstünde durmicam, dinlemedim de.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Arkadaşlarımda bunu bilir, 2 ben ödersem 3 onlar öder, anlaşırız

su cok iyimis yanlız ya. bi de sey tipler vardır ya hesap ortaya gelir, gider kendi yedigini kurusu kurusuna hesaplar, kredi kartından cektirir 5 kurus fazla odemeyeyim diye. elalemin en akıllıları onlardır. pfff sendende sogudum bak simdi.

sonradan gelen edit; hatunun kafa cok orjinalmis, kurtulmussun dua et.

edit 2: konuyu okumadım ama yaptıgın hos degil, kızın ıznı olmadan bu kaydı koyduysan gayet etik olmamıs. insanlarla olan ozel konusmanı, karsı tarafın izni olmadan, konunun muhattabı olmayan insanlarla paylasmak karaktersizlik.

edit 3: argos cok konusuyosun valla, az nefes al motor sogusun, arada kız da konussun.
Sosyal ağlarda paylaş

cokomantis söylemek istediğini anlıyorum.

ama yine de aynı düşünüyorum. büyütülecek bişey değil. abartıldığı kadar özel hayata saldırı da yok. atlanılan nokta şu ki, ses kaydını koyan adam, yani lord argosun bu kızla bir ilişkisi var(dı). şunu kaydedip koyan yan masadan 3. bir şahıs olsa, söylediklerinin hepsinde haklısın zaten. çünkü senin/sizin savunduğun(uz) o. ama burda bu kızı eleştirirken, hakkında yorum yapıyoken kimse onu "adı neyse artık" diye algılamıyor. lord argosun sevgilisi diye algılıyor, ona göre yorum yapıyoruz. yoksa bana ne, kime ne bahsi geçen sevgiliden.
Sosyal ağlarda paylaş

özel hayata saldırı olması için içeriğin ''özel'' olması gerekmiyor.

ordaki özel kelimesini görünce gözünüzün önünde SEX SEX SEX ışıkları mı yanıyor anlamadım ki.

gizlice cekilen bir resim, alınan bir ses kaydının internete konması özel hayata saldırıdır cok net.

içerik de bir çiftin ayrılık konusması,daha ne kadar özel olabilir cidden sacmalıyorsunuz bazen
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

cokomantis söylemek istediğini anlıyorum.

ama yine de aynı düşünüyorum. büyütülecek bişey değil. abartıldığı kadar özel hayata saldırı da yok. atlanılan nokta şu ki, ses kaydını koyan adam, yani lord argosun bu kızla bir ilişkisi var(dı). şunu kaydedip koyan yan masadan 3. bir şahıs olsa, söylediklerinin hepsinde haklısın zaten. çünkü senin/sizin savunduğun(uz) o. ama burda bu kızı eleştirirken, hakkında yorum yapıyoken kimse onu "adı neyse artık" diye algılamıyor. lord argosun sevgilisi diye algılıyor, ona göre yorum yapıyoruz. yoksa bana ne, kime ne bahsi geçen sevgiliden.

hacıt valla özel hayata saldırı kabul ediyorum deşifre'yi de. deşifre konusu da binary bence, varsa var yoksa yok. azı çoğu olmaz. ha tabi ki ÇIPLAK FOTOMU İNTERNETE KOYDULAR'la sis kiydimi intirniti yiklimişlir arasında cezai yaptırım falan bi fark olacak illa, o değil demek istediğim.

bi de bence yan masayı kaydeden random adam'dan daha alçakça bi hareket şu sdhgfhj
Sosyal ağlarda paylaş

saçma çünkü insanlar "kız hesap ödemez" diye sevgilisinden ayrılan kızı görmeyip sanki çok batı medeniyetiymişiz gibi lord argosa özele bilmem ne diye saldırıyo. önce bi kızı linç edelim mal gibi olan sosyal normlara tutunduğu için. ondan sonra sıra lord argosa gelsin BİRADER SEN DE NAPTIN ÖYLE, SES KAYDI MI ALDIN OHA diye onu da linç ederiz. ama herşeyin sırası var.

edit:

abi tamam da ben zaten demiyorum herşey müthiş. lord argos 10 numara hareket çekmiş. siyasetçilerin ses kayıtları falan çıkınca önce yolsuzluğuna sövmüyo muyuz yani. yolsuzluğu görmezden gelip BİRADER SES KAYDI NASIL DİNLENİR ÖZEL YAŞAMIN İHLALİ falan mı diyosunuz yani. tamam diyin ama konuşulanları da, ortadaki idiotluğu da görmezden gelmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

lan cok komikmiş bayaa sacmaymıs ayda 14k para kazanan biri bir burger aldı die polomik nasıl yapmıs .Telefona kaydetmek nasıl bir hasta ruh.
1-2 ay cıkınca evlencez demek falan ayrı bişe

Yaa hepsini gectim burgerking zaten sevmem 14k calısmadan kazansam varlıgını unuturum lan burgerkingin.

l. argos cenen cok dusukmus beynim uyusdu dinlerken valla.

Ayrılmamıs trip atmıs hala benzin istasyonu sahibi olabilirsin haa o ömür nasıl gecer ben onu bilmem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...