Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King'de Hesabı Ödediği İçin Ayrılan Kız

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

ailesi sormuştur eve gidince kim ödedi diye kız da yarı yarıya diyince doldurmuşlardır kesin.

yalnız sen de iyi saçmalamışsın. kız, seninle beraber olmak istiyorum ve durumun yoktu madem evde otursaydık diyor hatta durumundan bahsetsen anlayışla karşılıycam diyor; sense onun beraber olmak istemesini ve evde oturma fikrini çelişki olarak nitelendiriyosun.
kafan mı güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

"Sen bazı hatalar yaptın, bunu kabul et tamam mı?"
"zaten sen böyle yapmasan annemler babamlar bize yardımcı olacaktı"

Ben bu iki cümleyi duyduğumda "Silkerim senin ananın da babanın da yardımını" der hoplatırdım orda o kızı.
Daha 1 cümle kurmayı beceremeyen kezbanlarla nasıl beraber olmayı yediriyosunuz lan kendinize?
Püh Allah kahretsin ya. Fena sinirlerim oynadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Zengin kız ondan durumu daha az erkek tarafı yada tersi durumlarda genel problem bu abi 14k tl geliri olan kız yeri gelir gecelik 5k para harcar ama çıktığı biri olduğunda bunu onun karşılamasınıda bekler.Bence iyi olmuş çünkü durum ciddileştiğinde daha sıkıntılı olucaktı hatta evlendikten sonra daha da beter kendini onun karşısında ezik hissetme durumları falan filan salla iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

kıza meh ehehe dersin geçersin ama lavuk ses kaydı almalar internete yazmalar falan bakın bakın beni onore edin onaylayın beni, abbow ya bu nası bi kalitesizlik yavşaklık kişiliksizlik vs vs. ben kızın babası olsam molotof atardım gevşeğe

edit: argos senmisin lan bunu yapan yoksa umarım değilsindir ya
Sosyal ağlarda paylaş

@op
yazıldı mı bilmiyorum ama sen de çok kıl bir arkadaşmışsın insan az bonkör olur.bunu sevgilinin hesabını sevgilim diye ödemeyeceğim tribine düşerek kanıtlamışsın.dar gelirinde olsa bazı şeyler paylaştıkça güzel.bu huyun kızın canını sıkmış.kız arkadaşında bu da olunca şişip ayrılmış.kız suçsuz demiyorum ama sen de gerçekten haketmişsin
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Abi kimsede dememiş kardeşim sen haklısın, dik durmuşsun, boyun eğmemişsin düzene, 20. yüzyıldayız, kadın erkek eşittir, erkek kadının parasını ödemek zorunda değildir diye...

Bazen paranın da satın alamayacağı şeyler vardır.
21. yüzyıldayız abi..

ha tabi 20. yüzyılda da geçerli bir sav dediğin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...