Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

gençler çok pahalı olmayan iyi bir mod lazım bana?

predatore baktım kronik sorunları var diyorlar, bende alien var satıcam yüksek ihtimal.

tarot nanoya baktım çok küçük fasd

elden görme şansım çok yok işte trdeyiz, sıkıntısız 2 yıl kullanılacak mod yok mu böyle taş gibi, tc falan bulaşmıyorum zaten

Tarot pro veya tesla nano 120w bak derim. tesla çok şık ve ateşlemesi iyi. Fiyatları 200 250 bandında bu 2 mod.
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

Lectre said:

gençler çok pahalı olmayan iyi bir mod lazım bana?

predatore baktım kronik sorunları var diyorlar, bende alien var satıcam yüksek ihtimal.

tarot nanoya baktım çok küçük fasd

elden görme şansım çok yok işte trdeyiz, sıkıntısız 2 yıl kullanılacak mod yok mu böyle taş gibi, tc falan bulaşmıyorum zaten

Tarot pro veya tesla nano 120w bak derim. tesla çok şık ve ateşlemesi iyi. Fiyatları 200 250 bandında bu 2 mod.

tesla nano almaya karar verdim aybaşını bekliyorum eyv tavsiye için, beğendim baya.

alien hoşuma gitmiyor, güzel durmuyor fsad
http://imgur.com/a/jJXkv
Sosyal ağlarda paylaş

Smok olmasın istiyosun ve cift pilli istiyosun. Smoant Charon alınabilir, voopoo drag olabilir. Bunlar yeni cıktı. Çipleri cok saglam ve fiyatları hesaplı. Tipini beğenmeye bilirsin özellikle drag takoz gibi duruyor :)

şekilli olsun diyorsan tarot alabilirsin ki ben tipini de markayı da sevmiyorum seramik coil faciasından beri. Harcıyacak paran varsa q class mini alabilirsin... Predator alabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...