Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ohyeah said:

Masticore said:

Kaliteli tel (Çelik tavsiyem ve https://www.zivipf.com/epages/63862298.sf/en_GB/?ViewObjectPath=%2FShops%2F63862298 kalitesi cok iyi ) , telin uzunlugu,ohm fln. aromayı cok fark ettiriyor. Aynı şekilde pamukta ,pamugun markası,kalınlıgı,uzunlugu gibi bir cok faktör var.

Fused claptan ve cotton bacon ile agyet iyi aroma alıyorum aslında. Dual için bi önerisi olan varsa dinlerim

Clapton'ların pek tat farkını görmediğim için hazır tel kullanmiyorum ben. Hazır tel ve ss
Sosyal ağlarda paylaş

pre heat yapmadan clapton tel tatmin edici performans vermiyor zaten. verse de bir numarası yok, çatırtı patırtı çok fazla, sarması zor, pahalı. gereksiz bir tel kesinlikle.

bu arada bir şey duydum ama hadi hayırlısı diyelim. sanırım sağlık bakanlığı likit üretimi ve ithaline izin vermek konusunda bir çalışma başlatıyor. philip morris işin başını çekiyor diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Biz 1 tane getiremiyoruz,akla karayi seciyoruz getirene kadar adamlar oyle kacak mal sokuyorlar ki ulkeye fiyatlar dibe vurmus heh.

http://www.esigaram.us/resources/smok-al85-kit-175₺.17746/

ya şu facebook'tan salan eleman bile ben aldığımda bu ay 170 tane sattık falan diyordu. güzel iş sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

yaa benim esas sorum pamuğu değiştireyimmi muji kullanıyorum başından beri hiç başka pamuk denemedim. Mesela bacon v2 millet çok iyi aramo falan diyo gerçekten çok farkedermi tecrübeli patiler

net hikaye. muji en güzeli; ama onunda iyisi kötüsü var. bulabildiğin kadar farklı satıcıdan muji al, en temizi hangisiyse ondan devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

Beyler şu kronik sorunlu ama inanılmaz satan alyenmiş,

alien'ın tek ama tek sorunu direnci tam doğru okumuyor. virgülden sonra doğru okusa ne okumasa ne o da ayrı konu. alien'a bir kabahat daha bul desen, boya kalitesi çok iyi değil. al bir kılıf onu da atlat. o fiyata alınabilecek en iyi mod kesinlikle. 200-250 tl arasına düştü fiyatı türkiye'de.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada clone almaktan da çekinmeyin tankları. ben clone takılıyorum ohh mis. tek sorunları o-ringler, onu da sanayiye yakın bir yerde çalışan arkadaşınız varsa halledersiniz. 3-5 bin liralık kitlerle gezen arkadaşlarım var, çekiyorum çekiyorum bir fark yok sdfds

clone dediklerinizi de merdiven altından üretmiyorlar zaten, markaya üretim yapan tiplerin az kısıp kendine ürettiği mallar. clone gogogog
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

yaa benim esas sorum pamuğu değiştireyimmi muji kullanıyorum başından beri hiç başka pamuk denemedim. Mesela bacon v2 millet çok iyi aramo falan diyo gerçekten çok farkedermi tecrübeli patiler

muji

muscle cotton

demon killerın kutusundan çıkan hedeyi kullandım ben aralarında en iyi muscle.

baconda az kullandım o da iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

gençler çok pahalı olmayan iyi bir mod lazım bana?

predatore baktım kronik sorunları var diyorlar, bende alien var satıcam yüksek ihtimal.

tarot nanoya baktım çok küçük fasd

elden görme şansım çok yok işte trdeyiz, sıkıntısız 2 yıl kullanılacak mod yok mu böyle taş gibi, tc falan bulaşmıyorum zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...