Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Smok olmasın istiyosun ve cift pilli istiyosun. Smoant Charon alınabilir, voopoo drag olabilir. Bunlar yeni cıktı. Çipleri cok saglam ve fiyatları hesaplı. Tipini beğenmeye bilirsin özellikle drag takoz gibi duruyor :)

şekilli olsun diyorsan tarot alabilirsin ki ben tipini de markayı da sevmiyorum seramik coil faciasından beri. Harcıyacak paran varsa q class mini alabilirsin... Predator alabilirsin

revenger konusunda ne düşünüyorsun?

trde bulunabilen bir şeyler bakayım diyorum charon fena değilde nereden bulacam fasd, 2 pilli bir şey alıp bozulana kadar devam edicem. alien hiç güven vermiyordu kullanırken böyle oyuncak gibi fasd
Sosyal ağlarda paylaş

3'u Arasindan seciceksem revenger alirdim. Ben voopoo aldim arkadaş getirecek tr'ye gelirken. Keşke resin black cıksa onu alırdım, görsellikte sınıf atlamış resmen alet.

https://www.youtube.com/watch?v=672Hpk_gikQ

Valla bizim aldigimiz alienlar sapa saglam cikti hatta lexius'un bir alien'i var tam muzelik. heh
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

3'u Arasindan seciceksem revenger alirdim. Ben voopoo aldim arkadaş getirecek tr'ye gelirken. Keşke resin black cıksa onu alırdım, görsellikte sınıf atlamış resmen alet.

https://www.youtube.com/watch?v=672Hpk_gikQ

Valla bizim aldigimiz alienlar sapa saglam cikti hatta lexius'un bir alien'i var tam muzelik. heh

drag aslında hoşuma gitti, ama antalyadayım elden alıcam modu sadece moda 280 lira fiyat çekiyorlar piyasada az, sanırım revengera yöneleceğim, kit halinde alayım diye düşündüm tankı beğenmezsem merlinle devam ederim
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

arkadaslar yardim
al85 icine likit sizmis, alet pil falan sizlere omur
simdi bi alien falan alayim diyorum bittabi pilde lazim olacak
trden nerden hallederim en hizli?

2. el ariyosan ben 110 tl'ye veririm ya ,kargo benden. Yedeğe düşüceği için satiyorum. Kozmetik kusuru vardir bir kac yerde boya kalkması fln. onun haricinde hic bir sıkıntı yok. Kutusu fln duruyor.

edıt: düz 100 tl olsun severim düz rakamları asdaf başka isteyen olursa yazsın...
Sosyal ağlarda paylaş

2sinde revenger alıcam sanırım mavi, direk kit olarak, tankı iyidir diye umut ediyorum, hem bir süre buildden uzak durup hazır coille içmiş olurum.

drag ikinci el diye eledim.

aslında gönlüm tarot proda ama sanırım revenger daha iyi bir tercih olur yeni chip vs.

masti son kararın revenger mı kardiş :D
Sosyal ağlarda paylaş

gençler sizi çok darladım biliyorum ama son bir yardım alıcam şuan için.

revengerdan biraz soğudum, dün akşam baya bir araştırdıktan sonra drag ile asmodus minikin v2 arasında kaldım sanırım minikin v2 alacağım, sizce nasıl bir tercih olur? bildiğiniz herhangi bir kronik problemi var mı aletin? birde daha önce asmodus kullanmadım hiç biraz çekimserim ama genelde olumlu yorumları aletin.

yarın öğleden sonra falan alıcam direk, varsa fikriniz söylerseniz sevinirim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sen ne ariyosun bir onu anlasak. Tasarim ariyosan al asmodus v2 (bu arada cok oldu cıkalı bu mod)

ama şu anda tüm modlar arası en hızlı ateşleme zamanı voopoo drag'ta mesela. W mod'da cok iyi , TC mod'da ise 75w'a kadar destek var ki o benim işimi görüyor. 316L ss tel ile en saglam dna ile eş değer tc verimini alabilirsin (bu yazdıklarımı pbusardo'nun review'ini ve incelediğim reddit,fasttech forumlarını baz alarak yazdım)

https://www.youtube.com/watch?v=Zd3FJbIXn_s

ama gel gör ki tasarım takozdur ama resin ile cok hoşuma gitti benim işte..

parası dersen sıfırları arası nerdeyse 2 kat fiyat farkı vardır. asmodus pahalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...