Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Undisclosed said:

20 ye yakın tankım var yaklaşık. aromamizer supreme kullanıyorum ben en fazla (7ml hazne + tembellik). aromayı en iyi veren atomizer sınıfından çoooook uzakta bir ürün. performans, kullanılabilirlik ve sorunsuzluk açısından 10/10. tek kötü yanı hayvan gibi likit tüketmesi. aroma 6/10 falandır maksimum. 25mm deck ve hayvani boyutlardaki orta haznesi buharın yeterince dar alana hapsolmaması aromayı azaltıyor. huni tarzı iç haznesi bulunan daha düşük deck milimetresine sahip çoğu kaliteli atomizer bunu aroma klasmanında döver. geri kalan özelliklerinde dövebileceğini sanmıyorum ama.

Abi bana aroma vereb bir tank söyler misin?
Sosyal ağlarda paylaş

moonshot var bende mesela kendimden örnek vereyim o zaman RTA olarak. yanma odası falan küçücük tepesi huni gibi falan aroma godly direkt. fakat 72 çeşit başka sorunu var aletin aroma hariç. likit kapasitesinden tut building zorluğu, adam gibi buildlemezsen tiltlemeden bazen besleme sorunu vs... o yüzden dedim zaten aroma dışında her konuda benim fikrimdir bu tabikide kişiden kişiye değişir aromamizer dövüyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

moonshot var bende mesela kendimden örnek vereyim o zaman RTA olarak. yanma odası falan küçücük tepesi huni gibi falan aroma godly direkt. fakat 72 çeşit başka sorunu var aletin aroma hariç. likit kapasitesinden tut building zorluğu, adam gibi buildlemezsen tiltlemeden bazen besleme sorunu vs... o yüzden dedim zaten aroma dışında her konuda benim fikrimdir bu tabikide kişiden kişiye değişir aromamizer dövüyor :)

DL olarak dual bi önerin varsa duymak isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Kaliteli tel (Çelik tavsiyem ve https://www.zivipf.com/epages/63862298.sf/en_GB/?ViewObjectPath=%2FShops%2F63862298 kalitesi cok iyi ) , telin uzunlugu,ohm fln. aromayı cok fark ettiriyor. Aynı şekilde pamukta ,pamugun markası,kalınlıgı,uzunlugu gibi bir cok faktör var.

Fused claptan ve cotton bacon ile agyet iyi aroma alıyorum aslında. Dual için bi önerisi olan varsa dinlerim
Sosyal ağlarda paylaş

BEYLER

babam gırtlak kanseriymiş geçen öğrendik
ameliyat falan oldu
gırtlağın sanırım bi kısmını aldılar
ve artık kısık sesle konuşuyo biraz daha
ama yılar mı?
hala sinsi sinsi bam bam vuruyo sigarayı
yüzü bile kızarmıyo

ben buna bunlardan alsam
nası olur?
şimdi gizli içiyo ama sigarayı