Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

yıllık izindeyim, 14 gün kemiksiz. bi hafta istanbul'da geçirdikten sonra izmir'e geldim. çeşmealtı'na geçip annemi gördüm rakı içtik falan. yıllar yıllar sonra denize girdim. cumarts iş başliye, güneşin alnında metroya akbil basıcaz falan nasıl adapte olucaz lan, ben yıllardır bu kadar rahata takmamıştım.

he bi de atatürk'ün çanakkale şehitliği'ndeki sözünü överken ağladım lan bugün. ya yorgunluktan duygular muygular birbirine girdi ya da over-izmiring gkhsdjhls
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

yıllık izindeyim, 14 gün kemiksiz. bi hafta istanbul'da geçirdikten sonra izmir'e geldim. çeşmealtı'na geçip annemi gördüm rakı içtik falan. yıllar yıllar sonra denize girdim. cumarts iş başliye, güneşin alnında metroya akbil basıcaz falan nasıl adapte olucaz lan, ben yıllardır bu kadar rahata takmamıştım.

he bi de atatürk'ün çanakkale şehitliği'ndeki sözünü överken ağladım lan bugün. ya yorgunluktan duygular muygular birbirine girdi ya da over-izmiring gkhsdjhls

böyle devam
bi de çayla boyoz ye kahvaltıda tam olsun
Sosyal ağlarda paylaş

tatil, ikea, bozulan aletler ve sevgili derken çok battım be günlük. Motor hayalim vardı ancak bu maaşla zor gibi.
Bir an önce şu 9-6 cenderesinden ve maaşlı çalışan olayından kurtulmam lazım.
Oturduğum mahalle iyice leş bir hal aldı. Gürültüden cam açamıyorum. Evi nasıl değiştireceğim fikrim yok.
Şu an için tek sevindiğim şey; Bodrum'a yerleşmek istiyordum. Biraz daha Istanbul'da takılayım 40'ında giderim modundayım.
Ah şu motoru bi alabilsem...
Sosyal ağlarda paylaş

kovulacaklar aciklandi ama bana kaliyorsun falan de demediler la.

pic gibi bekliyorum oyle.

kaliyorsun da demediler ama. hatta onceden kaliyorsun demislerdi, simdi eee dediler.. bir de bilmiyoruz dediler. ama kalablirsin gibi de dediler.

anlamadim. bence onlar da anlamadi.

oyle kovulur muyuz bilmiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...