Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Hobi olarak miksolojiye merak salasım var, meraklıyım da aslında ama iyi barmenlerle tanıştıkça aslında bi boktan haberim olmadığını; daha çook araştırma, daha çook boş zaman ve dolayısıyla daha rahat olabileceğim bir maddi duruma sahip olmam gerektiğini görüyorum. Hepsi zamanla olacak umarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

buraya kufur koyun...

yazmayayim da ban yemeyelim.

cok mutsuzum lan. hicbir sey yolunda gitmiyor. ben de saldim gibi bisi. ne bileyim ya. oturup aglasam iyi olacak sanirim ama aglamaya yaklasinca da kafam falan bi uyusuyor., bi garip oluyor oyle.

bayagi derin bir nefes alip robot mode on devam ediyorum da mutsuzum baskan.

neyse abi. jedi order'in duygulari ile kopuk yasantisinin hatali oldugu ile ilgili bir video vardi. orada anakin'in sucunun ailesi icin uzulmek oldugundan dem vurulup duygusuz bir yasam surmesine salik veriliyordu da adam arada kalip, bir de anasi olunce duygulari ile nasil basa cikacagini bilemiyor, sonra da cozutuyordu iste. aslinda jedi orderin yaklasimi ve duygulari hissizlestirmesi darkside'a sebep oluyordu falan.

her neyse, adami mutsuz kiliyor olmasi muhtemel bak. olabildigince duz devam etmek icin caba harciyorum ama cok asiri mutsuz oldum ya. bos ver bee. bilmiyorum...

kimse ile konusmak falan istemiyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Sevgili günlük;

son 6 ay içerisinde sırası ile; 6s ekranı kırıldı iyiden iyiye bozuldu, buzdolabı bozuldu, çamaşır makinesi bozuldu, kombi bozuldu(kiradan düştüm), bugün de tam tatile 4 gün kala rayban gözlük kayboldu...

yoruldum artık.

hayatimda boyle donemler olunca ileriki donemler icin umut doluyorum, butun fail roll'lari attin gelsin dusesler
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

buraya kufur koyun...

yazmayayim da ban yemeyelim.

cok mutsuzum lan. hicbir sey yolunda gitmiyor. ben de saldim gibi bisi. ne bileyim ya. oturup aglasam iyi olacak sanirim ama aglamaya yaklasinca da kafam falan bi uyusuyor., bi garip oluyor oyle.

bayagi derin bir nefes alip robot mode on devam ediyorum da mutsuzum baskan.

neyse abi. jedi order'in duygulari ile kopuk yasantisinin hatali oldugu ile ilgili bir video vardi. orada anakin'in sucunun ailesi icin uzulmek oldugundan dem vurulup duygusuz bir yasam surmesine salik veriliyordu da adam arada kalip, bir de anasi olunce duygulari ile nasil basa cikacagini bilemiyor, sonra da cozutuyordu iste. aslinda jedi orderin yaklasimi ve duygulari hissizlestirmesi darkside'a sebep oluyordu falan.

her neyse, adami mutsuz kiliyor olmasi muhtemel bak. olabildigince duz devam etmek icin caba harciyorum ama cok asiri mutsuz oldum ya. bos ver bee. bilmiyorum...

kimse ile konusmak falan istemiyorum sadece.

ozelden bi dogum tarihini atsana senin maya burcuna bakmam laizm qnq
Sosyal ağlarda paylaş

bundan 3 sene once cok samimi oldugum, belki gunde 3 saat filan konustugum bir arkadasimin resmini kelalaka bir sekilde bir polis ilaninda karsimda gordum az once gunluk. amsterdamda kasim ayinda supheli bir sekilde olu bulunmus, polis olumuyle ilgili inceleme baslatmis, sosyal medyada ilisigi olan kisilerden bilgi almak istiyorlar filan

boyle gogsume okuz oturdu

hem sizofrenisi hem borderline bozuklugu vardi. uzun sure cok samimi oldugum halde anliyamamistim bunu cok fazla yalan soylediginden. cok sonradan psikolojik sorunlari oldugunu itiraf etti ama bu surecte ciddiye aldigim icin yavas yavas zehirlediydi beni dusunceleri ile.

hayattan, felsefeden, ortak cektigimiz sorunlardan filan konusuyorduk. entellektuel birikimi filan baya hani nadir bulunucak bir insandi. 3-4 defa hastaneye yattiydi rahatsizligi yuzunden ve 4. defada ancak bana gercegi soylemisti

konu yasam oldugu zaman hep yasamak istediginden bahsederdi ama teknik olarak yasiyamiyordu. sosyal hayata entegre olmuyordu kendi istegi ile.

benide dustugu kuyuya cekmeye basladigini cok aci bir sekilde farketmistim, uzun suredir cevrem gorusmemi istemiyordu. en son kendisi durup dururken hakaret ve kufurler ile son cizgiyi asmisti ve tek hamlede sutlamistim hayatimdan. daha sonra bende ekli olupta kullanmadigi bir facebook hesabindan mesaj attiydi

said:
Seni hicbir zaman afetmicem ama gecmisin hatirina ve seni eskiden sevdigim icin deger verdigim icin yasadiklarini hissedip paylastigim icin sunu soylemek isterim...Hedefine ulasmissin ki ulasicagini sana ben hep soyluyordum. Ama degismesen keske de kim degismiyorki yabi sanada kizmiyorum. Samimiyetsiz insanlarsiniz isde . Senden nefret etmiyorum ama seni hicbir zaman affetmicem. Ama hayat umarim istedigin gibi olur ve mutlu olursun. Gercekten harika gorunuyirsun. Sonsuza dek sonsuzdan ote hoscakal..

gene sutlamistim kisaca bir tesekkur ve neden gorusmek istemedigimle ilgili bisiler yazip. o mesajindan birkac ay sonra olmus olay

vicdanim rahatsiz, daha uyumadim 4 saat once uyumam gerektigi halde. acaba alttan alsaydim, eski gunlerin hatirina katlansaydim bir yardimim olabilirmiydi? cok ufak bir moral destekte olsa hayata tutunmasina yol acabilirmiydi? egosunu asabilirmiydim?

psikiyatristim ve yakin cevrem bu kiz senide derin bir cukura cekiyor, kes gorusmeyi dediklerinde dirensemiydim yoksa sadece hakliliklarinimi kanitliyor bu?

bilmiyorum... kafam karisik...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya moleskine hobbit limited edition defret almıştım. Net 3-4 sene oldu. Daha 1 sayfa yazı yazmaya kıyamadım. Öyle duruyor. Tam aha bu önemli bir şey buna yazayım diyorum. Sonra içini açıp, çizimleri filan görünce "yazık lan bu deftere" diyip yazamıyorum.

Acayip dert oldu. Bi ton para verdim deftere ama kullanamıyorum.

Şimdi gidip normal versiyondan alacağım ki düzgün bi defterim olsun, önemli fikirleri ve olayları yazabileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

fight club'a bagladik lan.

bazen gidip kavga edesim geliyor.
sakinlestiremiyorum kendimi.

Ben de yıllardır aynı işi yaptığı halde, yazması gereken yazıları bir türlü yazamayan, sürekli yanlış yazan, iade ettim diye bi de trip atan kadına dalacam galiba, yaşlı maşlı dinlemeyip kafa atasım var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...