Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bugün hayatından 9 saniyeyi feda etmemek için durağa son anda yetişen beni almayıp yoluna devam eden otobüs şöförüne öyle bir küfür ettim ki arkadaki binadan bi hacı dede çıktı cama, bişey mi oldu diye meraklı meraklı baktı. pardon amca dedim.

araba şart oldu artık :/ üşeniyorum ama nabalım
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bugün hayatından 9 saniyeyi feda etmemek için durağa son anda yetişen beni almayıp yoluna devam eden otobüs şöförüne öyle bir küfür ettim ki arkadaki binadan bi hacı dede çıktı cama, bişey mi oldu diye meraklı meraklı baktı. pardon amca dedim.

araba şart oldu artık :/ üşeniyorum ama nabalım

ahaha çok benzeri geçen başıma geldi
yolun karşısındayım 9 numara durmus durakta, adam bana bakiyor,
koştur koştur karşıya geçtim otobüse doğru koşuom adam yetişmeme belki 5sn kala kapıyı kapattı gitti

ama ben sinirlenmek yerine, bir dahakine daha erken gelmeliyim dedim
çünkü almanlık bunu gerektirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun ki ankara-bodrum anadolujet uçuşu çok zevkliydi. Çığlık atanlar, ağlayanlar, küfredenler, dua edenler, eşliğinde adeta bir rollercoaster gök yüzünde. Hostesler bile bembeyaz oldu korkudan ahah. Six flagsdeki goliath halt etmiş. Uçuşun yarısı sağa sola savrulmalarla, hoplamalarla, ani alçalmalarla, tırmanışlarla vs geçti. Finalde ise inerken top gibi sekti uçak.

ahah
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat, iki kulakta da, acı çek.

Çanakkale'de doktor bulama.

Acın dinsin. Tatili erken kes. Ankara'ya dön.

Doktora git. İki kulakta pert - ikisinde de aynı anda dış kulak iltihabı.

Birde deviasyon varmış burnumda. En azından niye horluyorsun öğrendin.

Gelecek 3-4 günü hayatı sessiz film tadında deneyimleme zevkine ulaş.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni donem.

kendi isime mi baslasam diyordum, pas gectik. dun sanirim uzun zamandan beri ilk defa tr'de gibi alisveris yaptim. eger super cimri degilseniz ve geliriniz iyi ise (tamamen uydurma ornek) tuvalet kagidi alirken fiyat analizini detaylica yapmaz, hmm bu 16m, bu 18m, bunun fiyati daha uygun. demez dogrudan alirsiniz. kiz arkadasim ilk basta anlamasa da kisa surede olayi cozup "ben bunlari almamiza gerek gormuyorum" falan diyip listeden cikartti kimi itemlari.

yihu, butceeeee!!

genelde butcesi dar olan ise her turlu hesabi yapip ona gore satin alir. dun oyle bir alisveris durumu yaptim. haftaya 2 gun tatilim var (normalde tatil falan yapmadigim icin en kucuk firsatta bir yerlere kaciyorum) butce butce butce diyip paranin hesabini yapip "gel evde dinlenelim" modeuna girdim. belki kisa bir tur atariz. bilmiyorum.

maksat zor gunler icin biraz daha hazirlikli, biraz daha ekonomik olarak guclu olayim.

zor gunler geliyeaaah, guzel gunler gidiyeaahh...

o degil de is yerinde calisamiyorum, konsantrasyon ve calisma azmi -10... onu ne yapacagiz baskan. ogleden sonra calisayim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...