Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

ayağım davul gibi oldu günnük

cuma sabahı işe gittim, öğlen gibi sol ayağıma bir ağrı girdi
1-2 saat daha kıvrandım lan ayyakabı mı vuruyor falan diyorum ayağımda süper über rahat adidas ax1 lerim var
sonunda dedim çıkariym çorabı ayakkabıyı felan bi bakiym
sol ayak kıpkırmızı olmuş ve hafiften şişiyor felan

önce bişey bulamadım ayakkabıda
tam giyerken gene bi kıllandım elimi bi sokiiym bakiiym dedim

içinden çıkan

http://www.hakanbuzoglu.com/wp-content/uploads/2014/08/%C3%A7am-t%C4%B1rt%C4%B1l%C4%B1-ve-t%C3%BCyleri.jpg

bu namıssız tüylü tırtıl ayağıma 6 saat tecavüz etmiş

100 yerden falan ısırmış namussuz
sızım sızım sızlıyoor

iğne miğne yaptılar geçmedi de hala sol ayak 1,5x boyutunda
Sosyal ağlarda paylaş

Artık akplilerle tartışırken tayyibe hiç laf etmemeye karar verdim sevgili günlük. Tayyip değil problem, bütün üst ve orta kademelere yerleştirdiği adamlar, israf çok fazla, istihbarat çok az falan diyorum. Şimdilik yeterince deneyimim yok, ama yeterli veriyi topladığımda işe yarayıp yaramadığı hakkında notlarımı paylaşırım
Sosyal ağlarda paylaş

1.7 yıl sonunda DH'nin daha iyi olduğuna karar verdim. En azından üslup düzgün, anlattığın şeyi anlayabilen insanlarla karşılaşıp düzgün cevaplar alabiliyorsun. Burada millet açılan konuları nasıl trollerimin derdine düşmüşken, DH'de en azından başkalarına da faydalı olur diye cevap yazıyor işi bilenler. DH'yi eleştirirken geldiğiniz noktaya bakın. (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

1.7 yıl sonunda DH'nin daha iyi olduğuna karar verdim. En azından üslup düzgün, anlattığın şeyi anlayabilen insanlarla karşılaşıp düzgün cevaplar alabiliyorsun. Burada millet açılan konuları nasıl trollerimin derdine düşmüşken, DH'de en azından başkalarına da faydalı olur diye cevap yazıyor işi bilenler. DH'yi eleştirirken geldiğiniz noktaya bakın. (td)

asdjhsajkhdsa
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

http://i.imgur.com/lZA1n2o.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...