Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

lise tübitak fen proje yarışmaları böyle şeylerle doludur şu an. delirme garanti. Gerçi Türkiyenin bilimle imtihanı hiç bir zaman başarılı olmadı ya ben de kendi lise zamanlarından hatırlıyorum bu tarz yarışmalarda internetten birebir kopyalanmış hiç bir yenilik içermeyen mini denizaltı projeleri genelde orjinal fizik kimya projelerinden çok daha yüksek puan alıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne yapacaksin tubitaga giren tipler imam hatip ustu acikogretim kamuyonetimi filan ..butun bu yarismalarin sergilerin vs de dagitimini bu tipler yapiyor..arada haberlerde okursunuz bilmemne imam hatip lisenine kiytiriktan bilim sergisi icin bilmem kac bin tl verildi vs diye elemanlarin kafa alamiyor..imam erigi ehe ehe den fazlasi dusunme fazla yorulursun seyetme olarak algilaniyor..
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

lise tübitak fen proje yarışmaları böyle şeylerle doludur şu an. delirme garanti. Gerçi Türkiyenin bilimle imtihanı hiç bir zaman başarılı olmadı ya ben de kendi lise zamanlarından hatırlıyorum bu tarz yarışmalarda internetten birebir kopyalanmış hiç bir yenilik içermeyen mini denizaltı projeleri genelde orjinal fizik kimya projelerinden çok daha yüksek puan alıyordu.

sen yap abi iyisini ?
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

XLegolas said:

sen yap abi iyisini ?

tübitağın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...