Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Ya benim annem hiç böyle değil sanıyordum, doğum gününde ona tablet aldım çok istiyor diye paylaşımlarını gördükçe şok oluyorum kadın sihirli değnek değmiş gibi bu hale geldi. Duygusal videolar paylaşmalar hayırlı cumalar dilemeler neler neler

valideyi de forumda görmek isteriz. Liebe'nin annesi diye title verilir, oğlum herkes gider sen yanarsın, girme gündem bölümüne falan postlar atar sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

sostizmin kaç senelik internet tecrübesi vardır şimdi onlarla karıştırmayın :D

ben icat ettim interneti. İlk web sitesini de kendime yaptım. internete sonradan girmeler gibi değilim.

Benim halam var ama öldürüyo bizi. 71 yaşında internetle içli dışlı oldu bir de soruyo görmedin mi neden şeyetmedin.

Alt alta üç gönderisi şöyleydi abartı etki çıktı yok:

**** Birazda Kopalımin gönderisini paylaştı
**** cumhuriyetin bekçilerinin gönderisini paylaştı
**** yeni gelin evlerini paylaştı
******** böööle gidiyo yaş 71 ama 50 değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yaş ortalaması 65-70 arası 250 kişinin bulunduğu bir whatsapp grubundaydım, ordan da devamlı böyle efsane şeyler akıyordu sonra rahatsız olanlar için sessiz grubu kuruldu artık görmüyorum. baya değişik bir deneyimdi ama benim için hiç facebook falan kullanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan biri beni rakı candır diye bir gruba eklemiş oradan da efsane postlar okuyorum çok iyi ya. Grubun %80 i erkek kadınlara yanaşma şekilleri süper ya ALKSDJFSLDKfjlsdkf

ÖRNEK POST

said:
Kadınları el üstünde tutmamız için tabutta olması gerekmiyor..
Kadını bir güne sığdırmak isteyenlere de #hayır

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...