Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix bölgesel sınırlamaları kaldırdı (ve korsan, ve İngilizce eğitim...)

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

Silphatos said:

Your PayPal transaction has been cancelled.

uyarısı çıkıyor paypal ile üye olmayı deneyen oldu mu free month

Bende de böyle şu an. Hatta önceden VPN'le falan kullanmıştım acaba ondan banladılar mı falan dedim ama sende de olduğuna göre genel bi problem.

Kredi kartıyla da denedim onda da hata aldım bu arada

şimdi üye oldum paypal ile. free month deneyeceğim. sıkıntı olmadı hiç. anlık yoğunluğa denk gelmiş olabilir.

not : istanbul, ttnet, no dns.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf hype ya. 1 ay denemeyi kullanınca görüyorsun zaten nedir ne değildir. Bandwidth limitliyse iyi de onun harici anlam veremedim.
Bu arada feci throttle yiyecek Türkiye'de de diğer ülkelerde olduğu gibi, gene her türlü VPN satın almak gerekecek yüksek ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Silphatos said:

Your PayPal transaction has been cancelled.

uyarısı çıkıyor paypal ile üye olmayı deneyen oldu mu free month

Bende de böyle şu an. Hatta önceden VPN'le falan kullanmıştım acaba ondan banladılar mı falan dedim ama sende de olduğuna göre genel bi problem.

Kredi kartıyla da denedim onda da hata aldım bu arada

evet kredi kartıyla denedim onda da olmadı. paypala bağlı kartım bu herhalde karttan problem
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix sizi tanıyan ve içerik öneren devasa arşiv gibi. İki üç hafta kullanım sonrası tavsiyeleri çok iyi oluyor. Hiç adını sanını duymadığım şeyler tavsiye etti ve çoğunu beğendim.

Yeni dizi için yine torrent yapacaksın. Ulan terminator 2 ne iyiydi yine izleyim dediğinde yine torrent yapacaksın.

Her şey yok çünkü. Klasiklerden bile bir sürü eksik var. Olay bir şey izlemek istediğinde sana, sana uygun devasa bir arşiv sunması. Senin izlediklerinden profil analizi ve yönlendirmesi başarılı. Big data yani netflixin olayı.

Torrent veya dizi izle alternatifi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

kalite 1 dk içinde düzeliyorsa bi bakayım tekrar. bu ne ya kötü bu diziden mi acaba diye 1-2 dizi film baktım 10 sn'de kapadım hepsini =) ne bileyim ayarlardan force hd yazınca takılsa da hd açar diye düşündüm bir çok site gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama dizi konusu hayal kirikligi oldu, netflix'in de hic dizisini izlemiyormusum.
Apple tv kullanicilari icin guzel haber farkli bir uygulama kullaniyormussunuz gibi degil, direkt apple tv gibi calisiyor sadece sol ustte netflix logo'su var. Kolay kullanim olayini sevdim.

Bir aylik denemeyi baslattim, apple tv de izlemeyi isteyip bulamadigim cok film vardi, buranin arsivine gore devam ettirip ettirmeme kararimi veririm herhalde.

Bu arada dizi ve filmlerde goruntu kaliteleri de gayet iyi:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...