Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix bölgesel sınırlamaları kaldırdı (ve korsan, ve İngilizce eğitim...)

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

daha bugun acildi sanki adamlar her region copyright olayini 1 senede haleldebilicekmis gbii soyliyorsunuz :P kuresel telif haklari oyle corba halindeki bizden kesin bazi uyaniklar mahkemeye vermeye filan kalkicak su icerikten yola cikip.

turkce olayinada guluyorum artik :P gecen appstoredan papers please alsamma diye girdim insanlara TURKCE DEGIL BU diye bir yildiz filan basmislar heh

biz global koyu tartisiyoruz bizimkiler tayyibistan modunda, su ulkede ingilizce egitimini kursta veya uni hazirlikta okunan ezber kafasindan cikarsak cok daha fazla genc asicak kendisini :(
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

değil mi? amerikanlar herboku oradan izlediklerine göre baya iyi arşiv

Bok attığınız CABUKMEDIASERVER da daha çok content var :)

gereksiz laflarım

kaç hafta ne diller döktüm 10 kişi toplanalım yapalım şunu uğraşmıyacaz hiç dedim, ben kasacam dedim dinleyen olmadı...

şimdi tek başıma 10TB contentli media serverim var üstüne 2x10gbit hat var sunucuda

Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

daha bugun acildi sanki adamlar her region copyright olayini 1 senede haleldebilicekmis gbii soyliyorsunuz :P kuresel telif haklari oyle corba halindeki bizden kesin bazi uyaniklar mahkemeye vermeye filan kalkicak su icerikten yola cikip.

turkce olayinada guluyorum artik :P gecen appstoredan papers please alsamma diye girdim insanlara TURKCE DEGIL BU diye bir yildiz filan basmislar heh

biz global koyu tartisiyoruz bizimkiler tayyibistan modunda, su ulkede ingilizce egitimini kursta veya uni hazirlikta okunan ezber kafasindan cikarsak cok daha fazla genc asicak kendisini :(

ay başında falan mısın anlamadım?Her konuda ters ters şeyler yazmaya başladın kimse dizi yada filmi ingilizce izlemek zorunda mı?Bilen adam da türkçe izlemek isteyemez mi?Asıl siz şu kafayı bırakın artık
Sosyal ağlarda paylaş

ya mesela ben türkçe altyazılı izlemekten hoşlanıyorum he ingilizce olsa da az çok anlarım ama belki önemli bi detayı falan anlamam yani bişi kaçırabilirim yada filmde bilmek zorunda olmadığım terimler olabilir diyerek böyle izliyorum.Dün marslı izledim mesela ingilizce olsa bi çok şey anlamazdım
Sosyal ağlarda paylaş

ters ters yazdigim yok

hizmeti veren yabanci
hizmet dili yabanci
icerik yabanci
yaptiklari tek sey bolge sinirlamasini kaldirmak

-niye turkce altyazi yokkk? :(

netflixe para veririm diyenlere lol torrent, dizimag vs diyenler yuzunden turkce yok :D zorunda degil kimse karli gormedigi bir pazar icin oturup altyazi kasmaya ki iyi sonuc alirlarsa sonynin AAA oyunlarda yaptigi gibi cikar destek

ingilizce gunumuzun lingua francasi ister begenin ister begenmeyin, benim lisede arkadasim vardi emperyalizmi protesto ediyorum diyip ingilizceden bos kagit veriyordu o kafa iste bizim toplumunki.

illa turkce istiyen dizimag vs veya sansurlu kesip bicilmis televizyon versiyonlari ile idare edicek, yapicak bisi yok

ne zaman firmalar icin karli bir pazar oluruz, donanim haber oluculerini, orjinal icerige para verenlerle alay edenleri bitririz iste o zaman turkce koymadilar diye tepkiyi koyariz.

piyasalar arz/talep uzerinden calisir, talebin fiyat esnekligi vardir, senin vatandasin bedavaya talep ediyorsa daha cok beklersin :P

crunchyroll ornegi var iste mis gibi, bluray harici fansub olayini bitirdi animelerde. ayda 4 euro verip torrent filan ugrasmadan pasa pasa legal olarak izliyor insanlar, alan memnun satan memnun. regionlar gecmiste kalan birsey, onumuzdeki yillarda onuda asicaklar eglence sektoru buyumeye devam edicegi icin. #globalkoy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...