Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu açmaya tırsıyorum

Pluton

Öne çıkan mesajlar

ama o kar taneleri yok mu

nasıl sevişircesine birbirlerine kenetleniyorlar bu soğuk havada, sen, ben, bizler üşürken yapayanlız bu dünyada, nasılda birbirlerini kucaklıyor bu haylaz kar taneleri.

keşke birer kar tanesi olabilsek şu soğuk dünyada....

iyi ki varsın dasaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

ama o kar taneleri yok mu

nasıl sevişircesine birbirlerine kenetleniyorlar bu soğuk havada, sen, ben, bizler üşürken yapayanlız bu dünyada, nasılda birbirlerini kucaklıyor bu haylaz kar taneleri.

keşke birer kar tanesi olabilsek şu soğuk dünyada....

iyi ki varsın dasaaaa

cok tesekkurler cicegim, ben de kar tanelerinin o issiz yalnizligina ama bir araya geldiklerinde olusturduklari o dev guce hayranligimi hic gizlemiyorum. su kristallerinin cesitli duygular altinda farkli sekiller almasi gibi her kar tanesi de bir insan duygusunu yansitmiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
Likert ölçeğinde 2'ye tıkladım: Kısmen katılmıyorum.

Ben Paticik.com'u CİDDİYE alıyorum. her bir yazarı, her insanı ciddiye alıyorum. Buradaki insanların bir çoğu hiç elini sıkmamış yüzünü görmemiş olsam da benim hayatımdaki GERÇEK kişiler.

Sen öylesin mesela Bone, sen VARSIN benim hayatımda. Seni üzersem gerçekten var olan bir insanı hem de hayatımda ki birini üzmüş olurum.

GERGE hepimiz için NET bir kişilik değil mi?

Esh? Deno? Sam? Aluriel?Her gün gördüğünüz bazı iş arkadaşlarınızdan daha iyi tanımıyor musnuz?

Çeto'yu tanıyorsunuz değil mi? ne zaman ne tepki vereceğini bile kestirebilirsiniz. Cüce de ayni şekilde, yaşını bilmiyorum ama cüce abi demek geçmiyor mu içinizden?

Laurelin'i tanımayan var mı? Siber mahallenin en önemli sakinlerinden değil mi?

...

Daha kimbilir kimler var kaç kişi var ilk anda aklıma gelmemiş. Hepiniz iyi ki varsınız. Hayatımdasınız. Gerçeksiniz.

seviyorum seni <3

pati'ye ilk girmeme neden olan şu sıcaklıktı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hepsi de bi kesimin dusuncelerini dile getiren, ozgurlukcu ve cok sesliligi amaclamis, aslinda anti-fasist postlardi.

konsepti kacirmissiniz siz. bu sizin eksikliginiz ve egitimsizliginizi gosterir.

:P

http://i.imgur.com/JniNKYe.png

http://rationalwiki.org/w/images/thumb/d/d5/Poeversion.gif/250px-Poeversion.gif
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

sevgili aglaklar,

onceden de patide "kar tanelerinin birbirlerine dokunduğu zaman nasıl etkilişime girdiği" gibi bir konuyu ya da "ölümü ensenizdevhissettiğiniz an" gibi efsane bi konuyu actiginizda tasak gecilirdi

ha belki bazilari bu salakca konulara makul yorum yazabilecek kadar da ergendi/cocuktu.. emin degilim.

hahahah

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
di said:

Paticigi paticik yapan sey bu degil ne yazikki. Unuttuysaniz acin bi bakin eski konulara, nasil guzel WOT'lar dosenmis bi gorun. En ayarsiz laf sokani bile lafi sokabilmek icin oturmus ufak capli AR-GE yapmis, konuya katkisi olmus.

Simdikilerde bunlardan eser yok. Anca ona buna koylu desinler, bilip bilmeden satis baltalasinlar, "bak simdi nasil trolluyorum" diye dolanip sacmalasinlar.

malesef senden onceki adminler buna goz yumuyordu ve olay bu kadar ilerledi.

konuya gelince sen de onlari trolleyeceksin. 2 baslik yukarda kadrolu trillerden birisi ciddi baslik acmis. yardir yardirabildigin kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi niye trollesin işte adam zaten trollenmesinden şikayetçi :) Sorun tamamen Patide ki içi boş elitistler den kaynaklı. Her muhabbette karşısındakine "cahil" diyen adamlar var. Çok sıradan oldu. cahil deyince ahahhahaha cahil dedi falan oluyorsun. direk hakaret edenler var. sonra parasal ve iş hayatına dair konularda "fakir dedected" çekenler var. sanki her insan zengin olmalı,elit olmalı yada pati de yazabilmek için en iyi üniversiteleri bitirip,master yapmış olmak gerekiyor. Şurada bir burger king konusu vardı. Baştan tüm sayfaları okusan ne aşşağalayanlar var.

son 2 yıldır pati de yapılacak en güzel şey futbol kısmına girip post kasmak.
Sosyal ağlarda paylaş

ne drama dönmüş ya. cidden utandım.

patide bir sorun varsa tam olarak şu an olan şeydir. insanların görünen bir sorunu yok, ilkokulda falan "...örtmenim benim saçımı çekti..." insanı olmaktan durulun azıcık istirham ediyorum. Hayır bu şekilde şikayetlenip bulunduğu durumu daha iyi hale getiren, insanlardan bu şekilde saygı gören görülmedi ki, canlılığın ilk sudan karaya attığı adımdan beri tutmadı bu yöntem. Olmuyo işte, neden bu çaba?

Dramaya sebep olan başlığı da takip ettiydim, bir sanatçının ticari mal olarak kullandığı tasarımını ondan izinsiz, herhangi bir telif vermeden kullanıp, bunu savundun. E millet de haliyle bu hususta seni uyandırmış bulundu.

Aslında patinin yaptığı hatalı olmuş, verecektiniz gazı, yürü aslansın kaplansın falan diye. Blizzard'a bildirmeye bile gerek yok. Zaten baya baya yakalıyorlar.

İki ay sonra başlık açardı zaten "avukat patiler yardım" diye. Niye akıl verirsiniz ki saygıdeğer beyefendiye? Ben sırf bunu merak ediyorum ki bu hususu mantıklı bir şekilde açıklayabilene malbuş+dürüm benden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...