Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu açmaya tırsıyorum

Pluton

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

ya ben geri donussuz banlanacagımı kestirememistim bunu stalker olarak sallama nick diye actıydım.o ban yiyince burdan devam ettik de cok kotu bu nick.

duzeltiversek bari, Bonesoul yapalım ya butun oyunlarda onu kullanıyorum karısıklık oluyo di :)

hadi bak gunundesın hem bugun :D

raistlin85 yapalim bence :3
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

Marty said:

hirsizlik yapicam para kazanicam, yakalanir miyim, yakalansam cok ceza yer miyim diye konu acmissin.
ondan sonra niye millet dalga geciyor, niye ciddi yazilmiyor.

Senin hırsızlık dediğin şey o şekilde olmaz. Ben 3-5 silahıyla 1000-2000TL kazanan dandik bir oyunun emeğini çalıp adamları batırmaya çalışmıyorum.

Milyar dolarlık bir şirketin silahlarını 5-10k kazanabilmek için olsa olsa 10k kişiye gösterebilmek için alıyorum. Ben bunu yaptığımda WOW batmayacak ve benimde binlerce dolarlık bütçem yok bunları yapabilmek için olsaydı zaten öyle birşey yapmazdım.

Ama tabi sen çok harikasın. Bütün dizilerini tvlerde izliyorsun. Kullandığın bütün programlar lisanslı v.s

Çok uzatmayacağım ben bunu yaparken hırsızsam sende en az benim kadar hırsızsın. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.

ben hirsiz degilim. elalemin emek verip yaptigi seyleri calip satip ustunden para kazanmiyorum.
korsan dizi film izliyorum evet ama gidip o filmleri satmaya kalkmadim + ustune forumlarda acaba yakalanir miyim yakalanirsam ne kadar ceza yerim diye sormadim.

korsan dizi film izlemekle hirsizlik ve elalemin emegi ustunden para kazanma arasindaki farki tartisalim istiyorsan

diye yazdim da, yollamadan once konunun devamini okudum. adam kopmus gitmis zaten
hirsizlik yapip yakalanir miyimdan, hepiniz hirsizsiniza, oradan da aptallar salaklar kucuk beyinliler ve assagiliklara gecmis.
Sosyal ağlarda paylaş

İki konuyu da okudum.

Bu ülkeyle ilgili şöyle bir şey var; çok büyük bir kısmı hırsız bu ülkenin, kimisi milyon dolarlar çalıyor, kimisi trafikte önüne kırıp senin hakkını çalıyor, kimi de gidip blizden texture çalıyor.

Adam hem hırsız hem de gelip burda bunu savunacak kadar yüzsüz. Bir de ağlıyor hepiniz salaksınız diye. Hırsız olunca bir şekilde insan kendine çıkış yolu buluyor demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...