Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Play Station Oyun İndirimleri

serjuhan

Öne çıkan mesajlar

3 ayda 1 oyun alan cimri biri olarak bu sefer ne alayım ya?

Witcher 3 hiç oynamadım. Pc'ye bi witcher indirmiştim vakti zamanında ama çok detay gelmişti bırakmıştım. Rpg severim ama.

GTAV pc de epey oynadım ama bitirmemiştim. Sıkıldıkça açıp oynamak için güzel seçenek.

No Man Sky's kimse beğenmiyor sanırım burada :)

Horizon Zero Dawn'a kabarıyorum.

İki de sorum olacak;

Uncharted 4 almıştım dijital sürüm kayıp miras için dijital deluxe sahipleri ücretsiz indirebilir diyor? Sanırım böyle bir şey yok.

2 kol var ancak asla 2 kişi oynayabileceğim bir oyunum yok. Mortal Kombat ve Rayman var sanırım görebildiğim başka alternatifiniz var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 1'den başlamanı tavsiye ederim. 1-2 ikisi bir arada 6 liraya alınıyor steam indiriminde. ortalama pc'n varsa bile oynarsın, sonra 3'e geç.

özellikle 1'in combat iyi gelmeyebilir evet ama hikayesi, atmosferi falan çok çok iyi. rpg'yi kes kes quest bitir kafasında oynayan biri değilsen her türlü zevk alırsın, hem de evreni tanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

3 ayda 1 oyun alan cimri biri olarak bu sefer ne alayım ya?

Witcher 3 hiç oynamadım. Pc'ye bi witcher indirmiştim vakti zamanında ama çok detay gelmişti bırakmıştım. Rpg severim ama.

GTAV pc de epey oynadım ama bitirmemiştim. Sıkıldıkça açıp oynamak için güzel seçenek.

No Man Sky's kimse beğenmiyor sanırım burada :)

Horizon Zero Dawn'a kabarıyorum.

İki de sorum olacak;

Uncharted 4 almıştım dijital sürüm kayıp miras için dijital deluxe sahipleri ücretsiz indirebilir diyor? Sanırım böyle bir şey yok.

2 kol var ancak asla 2 kişi oynayabileceğim bir oyunum yok. Mortal Kombat ve Rayman var sanırım görebildiğim başka alternatifiniz var mıdır?

araba yarışı oynarsan gt sport iyi indirime girmiş. döğüş oyunu alacaksan mortal kombat en iyi seçenek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Horizon abartildigi kadar degil ya.

Ben w3 den aldigim keyfi alamadim. Exc oyunlar arasinda uc4 gow falan seviyesinde olmamis bana gore. Ama fiyatlar iyi alinir

beyler bu adamı sakın dinlemeyin asdfsadf

horizon uc4, gow seviyesinde hatta bazı anlarda geçiyor bile. beni combatıyla kendisine aşık etti adeta. mutlaka oynayın ps4 sahipleri.
Sosyal ağlarda paylaş

horizon abartıldığı kadar, hatta satış rakamı olarak 10m barajını geçmemesi oyuncuların ayıbı bence.

1-ortam ve hikaye efsane, seni içine çekiyor. Kaç kere yaptığım şeyi bırakıp sırf manzara seyrettim, daha iyi manzara için yüksek tepeye çıktım.

2-combat mekaniği çok başarılı, seni çok geniş ekipman yelpazesinde özgür tutmuş oyun tarzı olarak da. ister trap odaklı oyna, ister bodoslama git düşmanlara, istersen de gizlene gizlene ilerle.

3-düşman çeşitliliği ve her düşmanın farklı mekanikleri, onları counterlama şeklin falan çok tatmin edici. seni tek düze oynayıştan çıkarıyor, üstteki combat mekaniği ile birleşince ciddi keyifli oluyor. thunderjaw fightları kalp ben

4-hikaye çok iyi demiş miydim ? hikaye enfes sdsafa

grafik mrafik bak teknik konulara girmedim bile, tamamen tasarım ürünü olan kısımları oyunun efsane. grafiklere zaten söz söylenmez harika.

Teknik konulara ek yapayım, oyunun motoru decima engine olması gerek. En beklenen oyun Death stranding de bu motoru kullanacak. 58 küsür saat oynadım sanırım, en ufak bir saçmalık ile karşılaşmadım.

ha GoW mu Horizon mu ?
bence GoW, sebebi de üstte saydığım maddeleri bir tık geliştirmiş. sadece GoW combatı daha tekdüze ilerleyebiliyor, ama GoW'daki balta kullanımı, vuruş hissiyatı falan çok çok başarılı.

ohhh bugün de GoW ve Horizon övdüğüme göre rahatlayabilirim sdfsa
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi saatlerce övebilirim bazı oyunları cidden hak ediyorlar sdasf

mesela last of us hikaye olarak hepsinden üstte benim için.
ama oynanış ile hikayeyi birleştirme konusunda geride kalıyor diğer 2sine göre.

GoW o konuyu inanılmaz yapmış, kürek çekerken mitoloji dinletme fikri kimin aklına geldiyse helal >:D<
üstüne Atreus'un Ellie gibi görünmez, etkisiz eleman olmaması oynayışa çok katkı yapmış mesela.

2. oyunda bolca ellie oynucaz gibi, köpek olacak yanımızda diyorlar ama umarım ilk oyundaki combat eksikliklerini falan düzeltirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...