Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HS PARA HARCAMA TOPICI

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Fakirler oynamasın şu oyunu sdfsfsda

Şaka bir yana, ben günde 100 goldu capleyecek zamana sahip değilim o yüzden bastım mangırları. senin zamanın varsa harcamana gerek yok. Metayı takip et yeter.

He ben biraz hoarder olduğumdan saçma sapan kartları da kırmıyorum onun da etkisi var. Golden kartları gözüm kapalı kırıyorum tabii.

Şimdi son adventure'ı goldla açayım dedim işkence bildiğin :D
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi farklı insan tipleri var

birincisi parası olan ve vakti az olan onlar parayı basıp tüm kartları tamamlayıp metayı takip ediyorlar en sevdigim insan tipi

ikincisi fakir olan vakti az olan tipler ben bu tipleri seviyorum çok fazla konuşmuyorlarda ağlamıyorlarda her sezon rank 20lerde 18 lerde paşa paşa takılıyorlar

amma velakin hem fakir olup hem vakti bol olan adamdan korkacan arkadaş , vakit bolya lan ben bu kdr vakit harcıyorum millet parayı basıyor en kral deckleri yapıyor ezikliğine giren tipler bunlar. bu tiplerden piyasada çok var ve en dikkat edilmesi gereken grup bu grup.

yani işin özü fakir ve vakti bol adamdan korkacan arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

birincisi parası olan ve vakti az olan onlar parayı basıp tüm kartları tamamlayıp metayı takip ediyorlar en sevdigim insan tipi

ikincisi fakir olan vakti az olan tipler ben bu tipleri seviyorum çok fazla konuşmuyorlarda ağlamıyorlarda her sezon rank 20lerde 18 lerde paşa paşa takılıyorlar

amma velakin hem fakir olup hem vakti bol olan adamdan korkacan arkadaş , vakit bolya lan ben bu kdr vakit harcıyorum millet parayı basıyor en kral deckleri yapıyor ezikliğine giren tipler bunlar. bu tiplerden piyasada çok var ve en dikkat edilmesi gereken grup bu grup.

hahaa
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

vay anasını adam yargılamış arkadaş..
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
TEBBİKLEEEEEE

http://i.imgur.com/pQA4QWg.gif

gif iyimis :P

oynadigim tek dijital oyun bu kaldi sayilir.. o yuzden uzulmuyorum.. son bir iki yilda asil hobim olan board gamelere harcadigimin yaninda, bu hicbir sey zaten (ki HS de bir bakima dijital board game sayilir :P)..

"hadi kutu oyunlarimizi karsilastiralim" temali fotom:

http://s28.postimg.org/9230jnwjx/IMG_20151128_WA0004.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...