Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

PA, PA everywhere

2 tanesini de lootlamadım ha.

fallout diye bizi yiyolar. enerji, yemek, su, firepower şu an günümüzden fazla oyunda. medicine bile. herkesten stimpack çıkıyor survivor'da. 58 tane stimpack olmuş. çantadan yemek atmaktan sıkıldım.

şimdi sarıyerde raid yapsam bu kadar resource çıkmaz saasd

Sosyal ağlarda paylaş

24 sıradan insanla yola çıkıyosun delinin teki sıght sıght diye tutturmuş ordan oraya güdüyo sizi postapo ortamda...

2. gün 7 kişi kalıyonuz diğerleri ölüyo 3. gün 5 kişisiniz hala bunağı sadakatle takip ediyonuz(!?) çünkü uyuşturucu bağımlısı bunağın teki gaipten sesler duyuyosa kesin doğrudur
Sosyal ağlarda paylaş

@arnis
enhanced wasteland , fov arttırdım hud bozuldu, bi tane powerarmor hudı cektim düzeltmek için bide daha temiz oldu, shadow madov trişka görsel şeyler şimdilik.

@namessar

rpg ögeleri patates abi tamamen oyunun , 7 point fln normal gayet. dış mekanları ben baya sevdim ama ya içerik yok ama işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, abartacak bişe yok. Hem pozitif hem negatif konuşmalar için bunu düşünüyorum. Ben crafta sardım. Bir iki factionda hoşuma gitti. Öyle bakıyorum. Bunlarla ilgilenmeyip frp oyunu arayacak olsaydım ellemezdim. Oyun kötü mü? Değil. Ama yes, no, goodbye ve sarcasm seçeneklerinden ibaret frp olmuyormuş bariz şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

Şu ekran görüntülerinizi spoiler içine alın artık, yeter ya. Herkes oyunu oynayıp bitirmedi daha. Oyunda görmek istiyoruz şunları, forumda açık resim olarak değil.

baseball topunu diyorsan su kadar saatte ben daha hala gormedim :P imzali topun nesi spoiler onu da bir anlatirsan super olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...