Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trafikte 3 kişi bana saldırıyordu

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

gidin ve trafigi stresli ulkelerde bi sure yasayip, araba kullanin.

buraya gelince "OHA INSANLAR ARABA KULLANMAYI BILIYORLAR!" diyip sinirlerinize hakim olmayi basarabilirsiniz sanirim. hatta mutlu bile oluyorsunuz.

gerci farkeden bisi olmaz sanirim, cunku trafigi aslinda cildirmaya musait bir yer olarak gordugunuz icin boylesiniz. trafikte sinirlenmek normal kabul ediliyor.

ozetle sorun trafikte degil, sorun sizde
Sosyal ağlarda paylaş

angarada çok normal, konya yolunda ilerlemeyen trafikte önüne kırdım diye, doblodan inen bi kişi kapıya geldi camı hafif açtım, nabıon bilaader! dedi.

sıkıştırdılar pardon bilader yoksa kırmazdım öyle aniden dedim.
arabada gözüme çarpan sakızdan ikram ettim. trafik açıldığında yanımdan geçerken kayar kapıyı sonuna kadar açmış eleman, sakız için hakkını helal et gardaaş diye bağırıyordu.

atara atar yapsam sıçmıştım. ucuz kurtardım
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

en iyisi video falan çekip internete koycaksın böyle şeyleri. hatta rusya gibi arabalarda sürekli kayıt yapan cihazlar olsa en güzeli, haberlere bi sürü malzeme çıkar

geçen gün ben şu aletleri inceledim, max 100 liraya alabiliyoruz bunlardan sanırım, hem başına iş geldi mi kanıt olarak kullanabiliyormuşuz da, var mı bu aletlerden anlayan acaba ayrı konu mu açsak?
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

kabahatlar kanununa gore 45 tl mi ne cezasi vardi..

ne kanunu?
haci misal kaza yaptin, kavga cikti. polis geldi. bakti ortam gergin.
adama laf edemedigin. adamin ikinizden de (hakli haksiz bakmadan) 2k avanta aldigi bir ortamdan bahsediyorum ben.

bak o zaman tampon tampona, son derece onemsiz olan kazalarda dahi kimse arabasindan iniyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

en temizi her turlu kavgaya girdiginizde polisin ikinizden de 2000kagit koparmasi olurdu bak.

simdi burada atan tutanlar da dahil olmak uzere kimsede sinir kalmaz, herkes "canim kardesim bak yola giriyorsun"a donerdi

Adam karşısındakinin bıçak, sopa, tabanca, pompalı tüfek çıkartarak kendisini öldürme ihtimalini göze alarak arabasından iniyor, ondan caymıyor, sen 2000 TL ile caydırıcılık sağlarsın diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Lectre said:

para daha önemli olm?

trde ortalama insan hayatı 50 lira

Değersiz olan "başkasının hayatı" ama. Kendi hayatına gelince değişiyor o işler.

herkes ben bunu indiririm kafasıyla çıkıyor işte, para olunca caydırıcı olma ihtimali var ama abuse edilir zaten türkiyedeyiz, o yüzden gerek yok düşünmeye bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

şu topicte yazılanları okudum da valla kıyak yaşıyom dedim.

dün yemek yerken telefona biraz fazla gömülmüşüm herhalde, kızın teki geldi "pardon bişi mi var bi sıkıntınız mı var" felan dedi, "yok canının sağlığı" dedim geçiştirdim. sağolasın isveç <3

Senin hayatın beleş olm zaten
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Abi bu ülkede trafikte atar yapmayacaksın.

Benzer bi olay tem bduzu kavşağında başıma geldi adamları solladım korna basarak. Herifler bir rage sardı beni yoldan çıkartmaya falan çalıştılar, resmen 1-2 dakika boyunca amerikan filmi gibi kovalamaca yaşadım önüme geçip frene asılmalar yandan gelip şarampole doğru sürüklemek için üzerime direksiyon kırmalar falan.

Bi kerede 2v1 sokakta öncelik hakkı muhabbetinden dayak yedim bi daha da yolda öleni görsem durmam sattım zaten arabayı metrogo go

şunun bi benzeri başıma gelmişti, ford transit in büyüklerinden, baya trafik var, saçma sapan hareketler yapıyor, sağa geçip ilerleyip altgeçide girerken milletin önüne geçiyor falan aynadan görüyorum, herkes buna korna çalıyor. bi sonraki altgeçide girerken yine aynı şeyi yaptı benim önüme girmeye çalıştı, önüne kırdım yol vermedim ipneye, gaza geldi sağ sol bişiler yaptı soluma geçti, beni sıkıştırıyor. çok fena dellendim allahtan trafik durmadı inerdim arabadan ya o beni ya ben onu artık.
işin garibi de bi manavın arabasıymış bi ara camdan atarlanırken firmanı arıyorum dedim adam rahat rahat ara amk ara nolacak sanki ara! diyo, işini kaybetmek falan umrunda değil.

lan bi kere de yine manyak bi makasçı ankara şoförü, sıkıştırıp duruyodu trafikte, en son beni sıyırdı geldi önüme durdu yamuk yumuk, buna yapıştırdım uzunları, kornayı da kökledim. indi arabadan paltolu ülkücü tipli bi reyiz, daha bizim arabaya doğru gelirken biz de indik arabadan 5 kişi boy ortalaması 1.90, adamın arabaya geri kaçışı çok şekerdi fdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...