Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Off iyi ki ripple a hype lanmışım dün, 162$ cukka :)

iota hype'ına girmiştim, senin koyduğun graph yüzünden asdf. oradan az bi zararla hepsini satıp xrp'e girdim. 0.35'ten 850 dolares kadar. yoksa şimdi bileklerimi kesiyordum herhalde.

PAY'de ben aldıktan sonra iyi pumplandı. 3-6 aylık al unut modunda aldım ama bi hareket gelebilir önümüzdeki haftalarda. ytd :P
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

sipeyskeyk said:

Y T D

şaka lan şaka, tradingview'da da herkes terse yattı zaten. patiye böyle aksiyonları yazın abi. pullbackte almıştım fazla bi zararım olmadı neyse ki. :P

ripple için;

ilk target 0.91-1$ / 0.0005xx xrpbtc
ikinci target $1.4

benim bu arada.

oha

benim targetlar daha düşük zaten xrp/btc baktığım için olaya kâra geçtim bende..
sonraki targetım 0.00004950

öncekiler 0.00002950, 3950 idi
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

iotaları satalım mı napalım ya

dipten satma durumu olabilir şuanda. btc yukarı toplarsa, iota da toplar. ama btc 14k'a falan dumplarsa, iota 3'ü görebilir. o zaman 1 ay bu seviyelerde geziniriz zaten.

hatta olay direk şu işte. wait for breakout :P

https://www.tradingview.com/chart/IOTUSD/kGToW1OR-IOTA-Trading-Range-Update/
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Flassh said:

iotaları satalım mı napalım ya

dipten satma durumu olabilir şuanda. btc yukarı toplarsa, iota da toplar. ama btc 14k'a falan dumplarsa, iota 3'ü görebilir. o zaman 1 ay bu seviyelerde geziniriz zaten.

hatta olay direk şu işte. wait for breakout :P

https://www.tradingview.com/chart/IOTUSD/kGToW1OR-IOTA-Trading-Range-Update/

May Allah bless you always brother

dsfsf
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

neo tron ve eos a girdim 1000 er liralık

ilk defa kullanıyorum, binance in btc-e gibi patlama olasılığı nedir?

abi bunlara girmenin özel bi sebebi var mı? neo fena gözükmüyor çin'de tutmuş galiba baya. tron ile eos korkuttu ama beni. eos, ripple'ı izliyor sanki. bu seviyelerden girilmez. tronda anormal pump yemiş.

neo, bch kısa-orta vadede iyi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tronix iyi uzakdoğuda bi oyun eğlence sisteminin parası. Bi tane release edilmiş oyunları varmış 10 milyon kullanıcılı. Coin komitesi oluşmuş redditten bakarsanız elinde tutanlar baya var coini. 0.0062 den girdim bugün 0.020 yi gördü sonra marketteki genel düşüşten 0.018 e geriledi. 3 gündür 0.001 düşüp 0.002 artıyor bi geri iki ileri. Ama 65.75B supplysi var 1 doları görmez heralde. bunu bilen biri açıklasın. Tahmini olarak supply ve max gidebileceği değer olayını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...