Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

nesi hizli ben mi anlamiyorum? yavas bile bunun belki de 20,000 kati hizli da yapilabilir high frequency trading???

1 saatte 5-10 islemin nesi hizli????????

exchange icinde alip satim yapilmis diye tahmin ediyorum, exchangeler arasi oldugunu gosteren de benim goremedigim bir ibare mi var acaba?

coinbase ile coinbase.comu kastediyorsana onda islem basina %1.5 fee var orda al/sat yapman imkansiz. orda yapacak algoritman varsa baska exchange'de yap zengin ol.

Güvenilir neresi var mesela? Ethereum da kabul edecek şekilde ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Btc-e geldi geri 20dk önce. Yeni adres wex.nz imis.

Tekrar ediyim kaynamasin arada varsa kaybi olan falan. Btc-e geldi, yeni site https://wex.nz/

%45lik kisim token olarak verilmis (usdt gibi), netekim suanki ratio 0.53 civari. Ben 0.6 civari okuttum, ustune bi de ltc alip satip koinime gönderdim, 75 $ zararla btc-e deki para kurtuldu böylelikle asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Korax said:

Btc-e geldi geri 20dk önce. Yeni adres wex.nz imis.

Tekrar ediyim kaynamasin arada varsa kaybi olan falan. Btc-e geldi, yeni site https://wex.nz/

%45lik kisim token olarak verilmis (usdt gibi), netekim suanki ratio 0.53 civari. Ben 0.6 civari okuttum, ustune bi de ltc alip satip koinime gönderdim, 75 $ zararla btc-e deki para kurtuldu böylelikle asdf

Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

https://paste.ubuntu.com/25541445/

0.74 coinle $1011 kar etmis diyolar ama, su trade logu kisaca anlatacak biri var mi

Her satir icin, quantity kadar coin icin, exchange_rate fiyatindan, type islemini yapmis, sonuc olarak $1K kar birakmis ama o islemleri neye gore yapmis belli degil.

Nerden buldun bunu? Satilan bi bot ciktisi falan mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Her satir icin, quantity kadar coin icin, exchange_rate fiyatindan, type islemini yapmis, sonuc olarak $1K kar birakmis ama o islemleri neye gore yapmis belli degil.

Nerden buldun bunu? Satilan bi bot ciktisi falan mi?

sagol tim, alakasiz bi telegram kanalinda gorup merak etmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar zekice, once BTC icin sandim js miner'dan soz bile edilemez orada ama moneroda mantikliymis, almanlar gene yapmis:))

orc_lord said:

Pati'de reklam yerine Coinhive mı kullansak artık? :D

A Crypto Miner for your Website

iyi ki daha cok almisim dusunce, bize bu firsati sagladigi icin cok tesekkur ediyorum BTC'ye ve ethereuma
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

Lan haziranda tum dolari altcoinlere attim ya

Btc de biraksam 3 kati olacakken simdi .70 kati

Bunu 10 kere soyledim bitcoin daha bebek adimlarini atiyor ust sinirina daha cok var dunya piyasasinda 60-70 milyar dolar para bile degil, altcoin alacaginiza kibrisa gidin eglenirsiniz biraz.

Bi de index 10% artarken altcoin trade'i yapip 5% kazanan adam "kazandim" diye geziyor muhtemelen ki 20% bile kazansa degmez o riske.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...