Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray @ 25.10.2015 19.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

madcow said:

bu da sarı kart.

aziz'in bu macı kesin kazanıcaz demesinin sebebi belli oldu. Siz dalın ben hallettim demis iste mac oncesi.

Ya ulan maç bitmeden ne çabuk kabul ettiniz yenilgiyi başladınız hemen ağlamaya, maç sırasında Selpak.jpg mi koyalım anlamıyorum ki
suana kadar en az 3-4 sarı kartınız pas gecildi. ofsayttan gol attınız. havadan frikik verip cejuya sarı kart gosterdi bi de. agladıgımız bisey yok. zaten kaybedicez de hakkımızla kaybedelim bari. Bir de hakemi karıstırmaya ne gerek var.

Onunde ba adama carptı baam diye oohh pozisyon var diye oynatmaya devam etti ya la.
Sosyal ağlarda paylaş

Aglama lafı da agzınıza yapısmıs cocuk gibi aglama spamliyosunuz. Benim bu mactan bir beklentim yok zaten ayrıca iyi de oynuyorsunuz. Ama daha 3 hafta once "hakemler bizi biciyor biz yapacagımızı biliriz" diye acıklama yapmıs yoneticiniz var iste. Belliki yapmıslar yapacaklarını.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Hacı anlamıyon galiba, Fırat ile Cüneyt Fener düşmanıdır, oturup şurada Fener'e kıyak geçecek son adamlardır. Ortada hiçbir şey yokken lan dedi diye Caner'i attı bu adam yahu, kalkıp Fener lehine mi çalışacak :D.

Veysel demişti o lan ı bir de
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Hacı anlamıyon galiba, Fırat ile Cüneyt Fener düşmanıdır, oturup şurada Fener'e kıyak geçecek son adamlardır. Ortada hiçbir şey yokken lan dedi diye Caner'i attı bu adam yahu, kalkıp Fener lehine mi çalışacak :D.

yanlış hatırlamıyorsam onu caner de dememişti
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Yani ilk gol ofsayt değil ve o kadar sarı kartlık bi durum yoktu mu ? Yoksa vardı da bilinçli yapılmadı mı demek istiyorsun ?

Abi diğer syfalarda yazdım, golden önceki pozisyon ofsayt, bunu yakalamak için bilgisayar lazım ama. Oturup pes fifa oynayalım bu pozisyonlar kaçmaz ama insan yönetiyor maçı. Kaldı ki gsnin hiç mi böyle pozisyonu olmuyor yav? Sanki hepsine itiraz edip puan sildiriyormuşsunuz gibi isyana bak...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi isyan edicez tabi. Size olduğunda sizin de isyan etme hakkınız var. Ki ediyorsunuz da. İsyan etmeyin susun demek saçma. Ama yapacak bişey yok maç böyle biterse biz ne kadar isyan edersek edelim 3 puan fenerin olur. Hem takıma hem hakeme isyan ediyoruz başka ne yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

"Aydınus derbi karnesi" said:

Aydınus, daha önce düdük çaldığı Fenerbahçe-Galatasaray maçlarında 7 kez kırmızı, 33 kez de sarı kartına yöneldi.

Tecrübeli hakem, Fenerbahçeli futbolcular için 4 kez kırmızı, 16 kez de sarı kartına başvurdu. Aydınus, sarı-kırmızılı oyuncuları da 3 kırmızı, 17 sarı kartla cezalandırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...