Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali Baba ve 7 cüceler

Red

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

LanzaDelRelampago said:

Yine cemyılmaz yine leş bir yapım.

hayatta herhangi bir başarın yoksa aynı alanda ülkenin en azından high tier listine laf atma bence, şunu yazdıktan sonra demet akalın dinliyorsundur falan...

adam kötünün iyisini yapıyor, izletiyor.

Ooo fanboy alıyorum bir dal.
Eleştirmem için aktör,yazar olmama gerek yok. Senin standartların acayip low tierse cem yılmazı beğenmen normal tabiki.
Benimkiler ne yazıkki shittier değil lectrecim üzgünüm, ötede ağlayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

LanzaDelRelampago said:

Lectre said:

LanzaDelRelampago said:

Yine cemyılmaz yine leş bir yapım.

hayatta herhangi bir başarın yoksa aynı alanda ülkenin en azından high tier listine laf atma bence, şunu yazdıktan sonra demet akalın dinliyorsundur falan...

adam kötünün iyisini yapıyor, izletiyor.

Ooo fanboy alıyorum bir dal.
Eleştirmem için aktör,yazar olmama gerek yok. Senin standartların acayip low tierse cem yılmazı beğenmen normal tabiki.
Benimkiler ne yazıkki shittier değil lectrecim üzgünüm, ötede ağlayabilirsin.

lol pleb.
Sosyal ağlarda paylaş

bir tat bir doku ve cmylmz ile kıyaslarsan fundamentals baya sönük kalıyor. evet düşüşte olduğundan emin olabiliyoruz.

adamın projelerinde şafak sezer filmlerinden daha fazla beklenti oluyor. açıkcası sinemada sıçsa 2 milyon kemik izlettircek ve bütçesi ıvırı zıvırı zamanı rahat olan adamdan ben daha fazla şey bekliyorum.

her şey çok güzel olacak'da oynamış,hokkabaz'ı yapmış adam pek yakında ile gelince düşüşte oluyor bana göre. ben cem yılmaz'ın yaptığı şeyleri yine cem yılmaz'ın yaptıkları ile kıyaslıyorum. ona göre değerlendiriyorum.

bu filmde ise biraz aksiyon-komedi işine girdiği için değişik geldi. her ne kadar karakter peruk ve şive aynı olsa da sinematografi ile birlikte farklı bir işe el atmış gibi duruyor.

cem yılmaz projeleri beğeni sıralamam da şu lsdfjs

cmylmz>birtatbirdoku>fundamentals

her şey çok güzel olacak>hokkabaz>gora>yahşi batı>arog>pek yakında sdkjhfdjs
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bir tat bir doku ve cmylmz ile kıyaslarsan fundamentals baya sönük kalıyor. evet düşüşte olduğundan emin olabiliyoruz.

adamın projelerinde şafak sezer filmlerinden daha fazla beklenti oluyor. açıkcası sinemada sıçsa 2 milyon kemik izlettircek ve bütçesi ıvırı zıvırı zamanı rahat olan adamdan ben daha fazla şey bekliyorum.

her şey çok güzel olacak'da oynamış,hokkabaz'ı yapmış adam pek yakında ile gelince düşüşte oluyor bana göre. ben cem yılmaz'ın yaptığı şeyleri yine cem yılmaz'ın yaptıkları ile kıyaslıyorum. ona göre değerlendiriyorum.

bu filmde ise biraz aksiyon-komedi işine girdiği için değişik geldi. her ne kadar karakter peruk ve şive aynı olsa da sinematografi ile birlikte farklı bir işe el atmış gibi duruyor.

cem yılmaz projeleri beğeni sıralamam da şu lsdfjs

cmylmz>birtatbirdoku>fundamentals

her şey çok güzel olacak>hokkabaz>gora>yahşi batı>arog>pek yakında sdkjhfdjs

Red said:

roberhatemoya laf eden karşısında beni bulur

sahnesi 10 numara adamın
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...