Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Benim gibi baya bir Lebron Hater olmasına rağmen bu seri sırasında Lebrona saygısı ve sevgisi artan insanlar görüyorum. Özellikle redditte.

şuna benden de +1.

gerçi ben çok basketbol izleyen biri değilim. eskiden beri kayırılan oyuncu olarak bildiğimden geliyor sevmeme olayı ama bu playofflarda ve özellikle finalde gerçekten saygı duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Mithat said:

Yok ya bu tamamen şanssız bir tesadüf. GSW güle oynaya şampiyon olur.

Mithat said:

GSW alır yine iki maç kaybetti diye bu kadar gaza gelmeye gerek yok

Bana basketboldan anlamıyorsun diyenleri buraya davet ediyorum.

GSW güle oynaya şampiyon olur dediysem olacak.

Anderson Varejao'nun şampiyonluğu hayırlı uğurlu olsun.

Zuzu
Sosyal ağlarda paylaş

normal şartlarda gsw kazansın isterdim, ama yok bizim efsane sezonumuz ezdik geçtik falan gibi söylemlerden dolayı antipatikleştiler bir anda şu seride son ana kadar cleveland kazansın istedim helal olsun. zaten geçen seneden belliydi lebron tek başına dayanmaya çalışmıştı olsun bu sezon şampiyon oldular. tebrikler @cavs
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şu kafayı da anlamıyorum ya sanki kurallar dahilinde atılmıyor üçlükler. mw'de GELE ATMA OÇ cs'de G3 ALMA YASAK diyenler gibisiniz sdfs

ahah
zevki gidiyor abi sporun (benim için en azından)
21.saniye de 3 adım geriden çat sokuyor adam
takım için iyi, kendi için iyi bişi ama
seyir zevki açısından ben hoşnut olmuyorum.

adam ultra başarılı müthiş yetenekli ona lafımız yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

curry'de klay'de sınıfta kaldı

lebron direk olarak üstünlüğünü gösterdi yumruğunu masaya vurdu döve döve aldı şampiyonluğu.

miami'de tek şampiyon olmadı dedik ama burda şampiyonluğu kendisi aldı. hater'ı olsamda artık daha fazla saygı duyuyorum kesinlikle lebron'a. şu şampiyonluk hakikaten inanılmazdı.

draymond green'de kendi mallığına yansın.
Sosyal ağlarda paylaş

curry de çok kötü oynamış lan.hele irving 3 lüğü attıktan sonra ki atakta daha 20 sn varken çok gereksiz yere acele etmiş.üstüne son saniyede de daha müsaitken atamamış ki çok daha zor pozisyonlarda atmışlığı var.bu maçta da lebron dan bloğu yiyince kendine gelememiş ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Lebron NCAA ortamı görmeden nasıl bu kadar büyük fundamental'a sahip açıklaması zor. Yaş ilerledikçe fiziksel defoları ortaya çıkacak denildi, hem orada yine traktör gibi hem de saha görüşü ve takımı oynatma adına her sene büyüyor. Detroit'in ezici dynasty'sini yerle bir etmişti Cavs ile ilk final oynadığı dönemde gençken, o günden sonra şampiyonluklar kazansa da hep aklımda o 2-0'dan geri döndükleri Detroit serisi gelirdi. Şimdi bir de bu gelecek. Irving zaten Curry seviyesinde bir adamdı, o da döktürdü. Ama Lebron başka bir yerde
Sosyal ağlarda paylaş

Küçükken (hatta hala) böyle kendimizi şu Kyrie Irving sahnesinde canlandırır , son şut son saniyeler atarsak şampiyon falan muhabbetleri yapardık.

Jordan'ın 98 vardı Russela karşı çaktığı , bi de bu. Bu kadar net başka hatırlamıyorum. Artık aynısının blok versiyonuda var lebron sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu şampiyonluktan sonra yıllardır Kobe > Lebron diyodum , bütün lebroncular bu şampiyonluğu kullanacaklar anti-argümanlarında , en çok ona üzülüyorum. Hayır lebronda hayvanmış müthiş oynadı ama bu kadar abartmasaydı keşke.

http://www.si.com/nba/2016/06/20/nba-finals-cleveland-cavaliers-golden-state-warriors-mamba-mentality

Kyrie Irving benim en son dediğim 'soon saniye kobeee' diye kafamızda canlandırdığımız senaryoyu yaşadı olayını harbiden yaşamış , şaka maka adam çocuklukta yaptığımız şeyin orjinalini yapmış , hala kafasında 'kobe' var . Baya olağandışı bir duygu olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...