Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Draymond baya etkiledi.

Kyrie Irving bozuldu bu arada. Bildiğin bug'landı. 17/22 ne lan. Shaq en sapık zamanında böle yüzdeyle oynamıyordu.

hatta merak ettim baktım, shaq kariyeri boyunca 5 kere 22 şutun üzerinde atıp %77'nin üzerinde isabet sağlamış.

ah bunu yazdım kaçırdı. %75'in altına düştü :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Draymond baya etkiledi.

Kyrie Irving bozuldu bu arada. Bildiğin bug'landı. 17/22 ne lan. Shaq en sapık zamanında böle yüzdeyle oynamıyordu.

hatta merak ettim baktım, shaq kariyeri boyunca 5 kere 22 şutun üzerinde atıp %77'nin üzerinde isabet sağlamış.

ah bunu yazdım kaçırdı. %75'in altına düştü :D

aha ben bunu yazdıktan 5 dakka sonra tweet atmış nba yazarlarından biri:

Kyrie Irving joins Michael Jordan & Shaq as just the 3rd player in the last 30 years to scored > 40 points on < 25 FG attempts in the Finals
Sosyal ağlarda paylaş

Draymond'ın önemi Curry'den de fazla. Lebron at koşturdu resmen. Curry tekleyince veya olmayınca en azından Klay devreye girebiliyor, Livingston falan katkı yapıyor. Draymond'ın telafisi yok. GSW alır şampiyonluğu muhtemelen ama dynasty olup NBA'i domine etmek istiyorsa şu yeni nesil 4-5 oynayan hybrid uzun olarak rotasyonda çözüm üretmeli
Sosyal ağlarda paylaş

valla 3-3. cavs alırsa bi ilk olacak sanırım di mi 1-3'ten gelip of of.

ama ben warriors alsın istiyorum çünkü çok basketbol izlemeyen biri olaraktan curry'nin 3'lüklerini izlemek çogzel. ayrıca rekor kırdıkları için daha anlamlı olur hem son maç kendi evlerinde. onçün umarım warriors alır.
Sosyal ağlarda paylaş

son yıllarda başarıyla birlikte götleri bu kadar kalkıp, kontrol kaybeden bir oyuncu topluluğu yok. İyi oluyor şu olaylar resmen GSW'ye...

2 sene yeter bu zihniyetteki adamlara, umarım daha gün yüzü görmezler. Aşırı değiştiler resmen ya. Hele Draymond Green direkt karaktersizin önde gideniymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...