Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Galatasaray - Atletico Madrid @15.09.2015 21.45 - TRT 1

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

ya hamza hamzaoğlu,çok değil,1 ay önce dedi ki "bu takımın transfere ihtiyacı yok.bu takım hem ligi,hem şampiyonlar ligi'ni kaldırır."
gariban adam işte.kendi kendine hem teknik direktör,hem abdurrahim albayrak,hem ali dürüst,hem cüneyt tanman olmaya çalıştı.
ilk gönderilecek olan da kendisi oysa ki.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

geçen seneki şampiyonluğun da, federasyon kupasının da hem beşiktaş ve hem fenerbahçenin galatasaray'a hediyeleri olduğunu görüyoruz.

Böyle bir şey yok Çetin abi. İyi değildik, iyi olsaydık Galatasaray'a bırakmazdık demek ve başarıyı küçümsemek ne kolaymış. E olsaydınız madem abi. Sanki istemediniz de bize bıraktınız.

Kötülük yapmışız falan demişsin bir de. Galatasaray'ın adı 2014-2015 sezonunda 3 kupanın altına yazılmış mı? Yazılmış. Önümüzdeki iki yıla da siz yazıverin. Ortada zaten şampiyon ünvanlı bir takım var. Şampiyon olamayanlar düşünsün bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

KuddusiMavra said:

geçen seneki şampiyonluğun da, federasyon kupasının da hem beşiktaş ve hem fenerbahçenin galatasaray'a hediyeleri olduğunu görüyoruz.

Böyle bir şey yok Çetin abi. İyi değildik, iyi olsaydık Galatasaray'a bırakmazdık demek ve başarıyı küçümsemek ne kolaymış. E olsaydınız madem abi. Sanki istemediniz de bize bıraktınız.

.

Bjk şampiyon olduğunda "biz ortalığı boş bıraktık sivasla kapıştınız" diyen kimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

KuddusiMavra said:

Kötülük yapmışız falan demişsin bir de. Galatasaray'ın adı 2014-2015 sezonunda 3 kupanın altına yazılmış mı? Yazılmış. Önümüzdeki iki yıla da siz yazıverin. Ortada zaten şampiyon ünvanlı bir takım var. Şampiyon olamayanlar düşünsün bunları.

bir kere ben başarıyı,emeği küçümsemiyorum. ideolojik duruşuma ters zaten,hamza hocanın aldığı enkazı Türkiye şartlarında başarıya çevirmesini tüm futbolseverler gibi takdir ettim.
ancak ayakların da yere basması gerekir.
3 kupayı alınca birçok galatasaraylı büyük yanılgıya kapıldı.takımlarının çok iyi olduğunu düşündüler.
ama galatasaraylı fanatizmi ile bakmazsan bence sen de geçen seneki şampiyonluğun şans olduğunu, rakiplerin ikram ettiklerini (tabii ki yaptıkları hatalar ile)kabul etmen gerekir.
aksi takdirde sormak lazım 3 kupalı şampiyon takımın hocasına da,futbolcularına da,taraftarlarına da...Galatasaray'ın ilk 11'i kim? Oyun kurgusu ne?
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Rewendor said:

Hamza ve Dursun'u yolla. Ortalama üstü mantıklı bir iş adamı ve iyi bir teknik direktörle canlanır takım. Hiçbir şey yapmasan git Terim'i getir, o toparlar.

Terim bu kadronun başına geçmez. Çakaldır o.

Bu kadroya 2-3 tane transfer yaparsan gayet iddialı olur. O bakımdan geçebilir.

Bi ön libero, bi kanat al, bi tane de forvet alternatifi aldım mı oldu bu iş.

GS'nin kadrosu geçen seneye göre fark edecek kadar güçsüz, ama hala potansyeli olan bir kadro. Takımın sıkıntısı kadrodan ziyade t.direktörden kaynaklı.
Sosyal ağlarda paylaş

ne bekliyordunuz abi. şampiyonluğa giderken bile hamza ile önümüzdeki sene kayıp diyordum. devre arasını zor görür dediğimde millet holhohloho diyordu. 3 kupa milletin gözünü boyadı. adam hedefimiz şampiyonlar ligi değil dedi daha şampiyonluk kupasını taze kaldırmışken.

2-3 maglubiyet daha gelsin de gitsin bari rahatlayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

siz hakkaten futboldan anlamiyorsunuz, dinlene dinlene dediginiz takim GS'den 10% !!! daha fazla kosmustu dk 80'de mi ne. kosmak mi sizin dinlenme anlayisiniz?

O seviyedeki adamlara "90 dk. boyunca hep koş, 12-13 km. koş, ama hiç depar atma gerek yok" desen uykularında bile koşarlar. Aşırı tempolu, deparlı, presli vb. oynamakla düzenli ileri geri gidip gelmek arasında fark var. Toplam koşu metresiyle maç temposu anlaşılmaz, bunu göremeyen adam da millete gelip futboldan anlamıyorsunuz dememeli.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar 3v2 gelirken bile boş şutlar falan çekti. hoş o pozisyondan sonra J.Martinez'i direk kenara aldı hoca sdasfa
bir tane denayer sırtı ile çıkardı.
gs nin en tehlikeli atağı podolski'nin çime takılması ve umut'un yön veremediği kafa toplarıydı

bir de 2. yarı ezmiş mi oldu gs ?
gs ilk yarı o kadar oynamadı ki, 2. yarı azcık topla oynayınca ezmiş gibi görmeniz doğaldır. yoksa vasatın üstünde bir 2. yarı değildi.

o kadar cok top kaybı ve kötü pas tercihleri yaptı ki gs, adamlar hızlı hücüma cıkmaktan sıkılıp öylesine top çevirdi bir yerden sonra lel
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ne bekliyordunuz abi. şampiyonluğa giderken bile hamza ile önümüzdeki sene kayıp diyordum. devre arasını zor görür dediğimde millet holhohloho diyordu. 3 kupa milletin gözünü boyadı. adam hedefimiz şampiyonlar ligi değil dedi daha şampiyonluk kupasını taze kaldırmışken.

2-3 maglubiyet daha gelsin de gitsin bari rahatlayalım.

Yoo, sotizm ve valeq dışında herkes aynı şeyleri diyordu?
Sosyal ağlarda paylaş

@kuddusimavra

Ben fanatik bir taraftar değilim. Yorumlarımda da fanatizm yok.

Galatasaray derbi kazanarak şampiyon oldu. Yönetimde, teknik ekipte zaten sıkıntı var. Bu yüzden birkaç yıldır takıma sempati de besleyemiyorum açıkçası. Yönetimler birbirlerini yedi devamlı.

Bu sezon başarı vaadetmediğimizin de farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Maestrosu olarak kazandırması şart değil, o kadroda yer aldı, hatta yanlış hatırlamıyorsam çoğu maçta ilk 11 oyuncusu olarak yer aldı.

Nitekim Nani için de bu geçerli, o yüzden çıldırdı taraftar.

Ha, Nani ile GK kıyaslanması saçma olur, geldikleri takımlar, başarıları ve bireysel yetenekleri bariz fark eden oyuncular, ama bir şeyleri kanıtlamış adam sonuçta GK da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...