Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bu topic yüzünden paticik'ten soğudum. skill based sandbox kasan adamlar 150 sayfa boyunca ağlamış kimse de lan biz 10 senedir her mmo'ya bok atan adamız dememiş.

resmen mainstream treni yürümüş ben de oynayacağm diye standartlardan bağımsız casuallık akmış paçarlardan.

çok soğudum abi sizden.
serdar ortaç bir
paticik iki.
Sosyal ağlarda paylaş

bajazet said:

bu topic yüzünden paticik'ten soğudum. skill based sandbox kasan adamlar 150 sayfa boyunca ağlamış kimse de lan biz 10 senedir her mmo'ya bok atan adamız dememiş.

resmen mainstream treni yürümüş ben de oynayacağm diye standartlardan bağımsız casuallık akmış paçarlardan.

çok soğudum abi sizden.
serdar ortaç bir
paticik iki.

Kusura bakma ama ben de senin kendi dilinde yazamıyor olmandan çok soğudum..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun, gördüğüm en dengesiz oyun. Böyle saçmalık olamaz, valla fake gps'e laf etmiyorum ben artık hatta kullanıyorum da.

Anlarım, su pokemonu denize yakın yerde olsun eyvallah da lan Ankara'da hiç başka pokemon yok? Hypno ve Rhydon kasmaktan anam ağladı, bir de Vapareon. Başak bir şey yok ki memlekette?

İstanbul'a fake gps attım, lan her yer charmander, bulbasaur, squirtle. Dratinileri saymıyorum bile, çok rahat Dragonite kasarsın abi burada? Beşiktaşta takıl yeter, çok da bilmiyorum da sahil baya otur kas yani bir sürü pokestop var yanyana lurelu. Maçka parkı zaten 3-4 charmender atıyor 7/24. Bu ne lan?

Ulan benim evin yanı orman, ODTÜ ormanı. Her yer Vapareon olduğu için, bellsprout kasmak isityorum. Bir tane çıkmaz mı arkadaş? İstanbul'da niye var da Ankara'da yok bu bitki pokemonu? Ne alaka yani? Vay Niantic ya.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Abi oyun, gördüğüm en dengesiz oyun. Böyle saçmalık olamaz, valla fake gps'e laf etmiyorum ben artık hatta kullanıyorum da.

Anlarım, su pokemonu denize yakın yerde olsun eyvallah da lan Ankara'da hiç başka pokemon yok? Hypno ve Rhydon kasmaktan anam ağladı, bir de Vapareon. Başak bir şey yok ki memlekette?

İstanbul'a fake gps attım, lan her yer charmander, bulbasaur, squirtle. Dratinileri saymıyorum bile, çok rahat Dragonite kasarsın abi burada? Beşiktaşta takıl yeter, çok da bilmiyorum da sahil baya otur kas yani bir sürü pokestop var yanyana lurelu. Maçka parkı zaten 3-4 charmender atıyor 7/24. Bu ne lan?

Ulan benim evin yanı orman, ODTÜ ormanı. Her yer Vapareon olduğu için, bellsprout kasmak isityorum. Bir tane çıkmaz mı arkadaş? İstanbul'da niye var da Ankara'da yok bu bitki pokemonu? Ne alaka yani? Vay Niantic ya.

Ben de bahcemde boyle tropikal meyve yetistirmek istiyorum ama olmuyor iste. Adamlar ankara'ya onu layik gormusler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dil konusunu hemencecik kapatalım(Afterdeep'e şu postundan çok saygım var, ama oyuncu jargonu diye de bir şey var. o yüzden ilk mesajıma giderse foruma türkçe ile nasıl bir ilişki içerisinde dahil olduğumu anlar bence) da şu topiğe kibrit çakalım. Oynayanlarla dalga falan geçelim.

Abi siz çılgın mısınız.
Şaka gibi yani oyun, arkadaşımdan oynadım. Hiçbir rpg öğesi yok hani quest hani hikâye, 3ds ile pokemon x&y oynayan arkadaşlar gelsinler anlatsınlar burda breed geyiğini falan fire red daha iyidir bundan.

o mt moon önünde köşedeki sinsi dayıdan magikarp alıp zıplata zıplata geliştirmek nerde, saçma sapan dağılmış şeyleri döndürerek düşen poke topları biriktirip haritada taplayarak "yormadan" "bir şey yapmadan" yakalamaya çalışmak, sonra onları toplayıp kapitalist gibi göndererek geliştirmeye kasmak ne demek?

abi çok ayıp ya yani ekşi sözlük'te falan beklerim oynuyoruz hehe falan da paticik'e cidden yakışmıyor yahu.

olmamış diyip kapatıp sileceksiniz ne hile mile hâlâ güncel tutuyorsunuz. yemin ediyorum yönetici olsam oynayanlara serdar ortaç diye title veririm.

http://cdn.bulbagarden.net/upload/3/36/Magikarp_Salesman.png

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Magikarp_salesman
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun baydi bitti sıktı falan diyenler sisman hileciler. Gercek oyuncular zaten hangi amacla oynadiklarinin farkinda olduklarindan sıkılmıyor.
Ben dun ciktim 12km falan yurudum. 2 parkta oturdum insanlarla muhabbet ettim. Bu sekilde oynayanlar icin oyun bitmez.
Ego masturbasyonu yapan sismanlar hile ile oynadıkları ikinci gunden sonra birakmaya baslar zaten banlar gelmeden toparlar oyun.

Hele bir offical release olsun o zaman adam ederler diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hafif şişmanım.
20 levela kadar hiç hile yapmadım.
oyun sıkmadı, dengesiz değil diyen İstanbul'da beşiktaş taraflarına yakın oturuyordur.

İstanbul'daki pokemon çeşitliliğine bakın bir gün de Ankara'ya beklerim.

Sosyalleşme olayı ayrı, bir sürü insanla tanıştım. Ama hep beraber bir parka oturup 3 lure varken sadece pidgey, ratata, rhyhorn ve drowzee yakalamaktan gına geldi. Bölgesel değil, tüm Ankara'da 10'dan fazla pokemon çeşidi yoktur.

PokeVision'dan Ankara'nın göbeği Kızılay'a bakmanızı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

ankara'da yaşayıp oyunu oynadığınza şükretmek yerine bir de çeşit yok diye ağlıyorsunuz ya sdafa

melih'in robotlarından yakalarsınız.

hayata bakış açınız cok yanlış bu arada.
ankarada pokemon yok diye hileyi kendince aklayan insan, kpss'de puan yapacak beyni olmayan insanların çalınan sorular ile yerleşmesi de aklar.

imkansa imkan, herkesin dershaneye gidecek imkanı yok biz de soru çalalım ?

paticik'de forum tr-donanımhaber esintileri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...