Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Smite batmadı daha yeni pro sezonu bitti falan, geldi bunlar battı vay anasını lan

Git 1 milyona değil de 300-500k kaynakla pro scene yap 3 tane takım ayrılır devran devam eder, rocket league 200kyla turnuva yapıyor ake

Pro scenei tamamen kapatıp developerları başka oyunlara kaydırdık demek nedir

3 ay önce DayZ 1.0 çıkacak Hotsun fişi çekilecek deseler inanmazdım
Sosyal ağlarda paylaş

hgc iptali blizzard'in icinde bulundugu kosullarda garantiydi zira prize pool bu olcekte bir oyun icin yuksekti.

ancak oyunun maintenance mode'a alinmasini kimse beklemiyordu.

yazik oldu fakat zamanlama daha iyi olamaz. xp changes oyunu farkli bir yone goturecekti. belki bu yamada tepki nedeniyle geri vitese takildigi icin oyle olmadi ama niyetleri belli oldu. boylece milletin gerizekaliligina cater edilmesini deneyimlemeden tasi taragi toplarim.
Sosyal ağlarda paylaş

HGC zarar etse de şu şekilde insanları çok mağdur ettiler. Biter bitmez ya da lig sırasında açıklansa, tamamen iptal etmeyip ölçeğini küçültseler anlaşılabilirdi ama bu durumda hiçbir takımın/oyuncunun blizzardın herhangi bir e-sport organizasyonunu ciddiye alıp bel bağlaması güç.

HGC dışında çok zarar ettiğini sanmıyorum yıllardır sürekli artırdılar desteği yavaş yavaş çekerlerdi. Muhtemelen insider leakteki gider azaltma hikayesine fatura hotsa çekildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece hgc kalksa iyi de;

We’ll continue actively supporting the game with new heroes, themed events, and other content that our community loves, though the cadence will change. Ultimately, we’re setting up the game for long-term sustainability.

Şu kısım prolar dışında da oynayacak oyun kalmadığını gösteriyor. Üstünde çalışılan şeyleri bir yıla yayıp sonra tamamen salarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de agir blizz faniy(d)im ama son 1-2 senedeki halleri falan facia.

acti bunlari aldiginde koskoca blizz kulturu abi yedirtmezler kendilerini cizgilerinde yururler dedim de pembe hayallermis yani.

zaten diablo 4, hadi onu da gectim diablo 3'e yeni ek paket duyururlar en kotu, lan hadi o da olmadi diablo 2 remake duyurucaklardir en kotu diyip CON'da immortal'i gorunce aynen boyleydim;

https://vignette.wikia.nocookie.net/epicrapbattlesofhistory/images/6/63/Fuck-this-shit-table-flip.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...