Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Malibu said:

-Deno- said:

Ya biz bunu release döneminde baya her gün oynuyorduk, sonra saldım ben epey. 84 tane hero olmuş lan.

Bi dönesim geldi ama aktif oynayan var mı pati'de? Bir de çok zaman alır mı bu yeni hero'ları falan açmak, hatırlamıyorum ne kadar sürüyordu unlocklar.

Boş bi zamanında bi StimPack ile beraber biraz fazla oyun atarsan iyi para gelir heroları toplarsın. Tabi genelde sende olmayan Herolar 10K dan satılıyordur onun için biraz zaman alabilir. Bütün herolarında olmasına gerek yok oynamak için. Metada toplasan 20-30 Hero anca var onunda en az yarısı sende vardır zaten.

Oyun iyiye gitmiyor, gitmeye de çalışmıyor gibi. Bakalım sonu nereye gidecek.
Yayıncılık kariyerime LoL ile devam edecem herhalde :D :D :D

Eyvallah, dün gece yükledim bugün bakarım herhalde. Yayınlarda çeşitlilik olsun diye de tekrar yükledim aslında ama iyiye gitmiyor mu diyorsun? Ne olarak iyiye gitmiyor mesela? Dengesizlik falan mı var oyunda, o kadar hero olunca herhalde dengesizlikler başlamıştır diye tahmin ediyorum.

Bir de çok zor olmazsa metada sayılan hero'ları yazabilir misin ya da icy veins gibi kaynaklarda var mıdır? Onlara kasayım direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

"e olarak iyiye gitmiyor mesela?" said:

İyiye gitmeyen gün geçtikçe de kötüye giden ilk şey match making ve rank sistemi. Rankın ne olursa olsun o rankı hiç haketmeyen oyuncular gelip bütün bir gününü mahvedebiliyor. Bütün bir gününü diyorum çünkü fazla oynayan kalmadığı için aynı kişilerle ya yanında ya da karşı takımda oynayıp duruyorsun.
Biraz rekabetçi ruhu olan insanı bu çok üzüyor. Yok QM falan takılacağım dersen çok sorun olmaz.
Şu sıra TL (artık solo da girilebiliyor) haricindeki modlarını çok oynayan yok QM için 5-10 dakika sıra bekleyebilirsin.
Bunlara ek olarak sezon sonuna yaklaştığı için kitlenin en toksik olduğu zamanlar. Çok basit şeylerden trolllemeye veya kavga etmye başlıyor insanlar.

"Bir de çok zor olmazsa metada sayılan hero'ları yazabilir misin ya da icy veins gibi kaynaklarda var mıdır? Onlara kasayım direkt." said:

http://www.robogrub.com/tierlist işini görecektir.

Bi boşluğunda herhangi bir GM streaemi izlersen 2-3 maç. Zaten genelde oynanan bütün heroları da ya seçilirken ya da banlanmış olark görürsün ya.

Mal'Ganis yoksa sende bu arada 1-2 güne bi çekiliş yapıcam 5 tane Mal'Ganis kodu verdiler dağıtmam için. Onu bekle belki ordan çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

Yoktur kesin :) Baya zaman oldu oynamayalı ben. Bıraktığımda şu iki kişi birlikte oynanan Ogre mi ne vardı.

Dediğin kadar bozduysa oyun çok durmam herhalde ya, en tahammül edemediğim şeylerden biri matchmaking zaten MP'de. Overwatch'u da patchledim, belki ona dönüş yaparım.

Arada sırada oynuyorsanız girerim ama sizinle, +1 bile olsa iyidir.

Denoran#2525 battletag.
Sosyal ağlarda paylaş

o liste yanlis/update edilmemis ve bir bakisa belli oluyor. oradaki tarih sonrasinda etkili bir balance patch geldi. zaten grubby birakti hots streamerligini.

yeni baslamis birinin meta/tier listlerden ziyade her rolden 1-2 ucuz hero alip ogrenmeye ihtiyaci var:

warrior:
- diablo (2k - diablo 3 sahiplerine bedavaydi bir ara)
- johanna (4k)

support:
- lili (2k)
- malfurion (2k)

assassin:
- raynor (2k - referral link ile bedava)
- jaina (2k)
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

o liste yanlis/update edilmemis ve bir bakisa belli oluyor.

He ya ben de senin gibi tek tek heroları yazacaktım sonra üşendim listeyi attım. Ben de açınca görüdm biraz eski olduğunu da neticede adam oyunu hiç oynamamış birisi değil sadece fikir lazım. 3 aşağı 5 yukarı fikir versin yeter dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 4 tane QM attım, ikisi Sylvanas ile ikisi Tyrael ile. 2 win 2 loss. Aşırı unutmamışım ama yeni gelen hero'lar çok fazla picklendiği için ne yaparlar ne ederler hiç bilmiyorum.

Bir de oyun çok fazla team fight'a dönmüş ve lane mantığı epey bir değişmiş gördüğüm kadarıyla. Hots benim ilk ve tek uzun süre oynadığım MOBA idi, Dota'ymış Lol'muş toplasanız 15 saat oynamamışımdır, ama az çok mantığı ve rolleri bilirim. Hots da başlarda daha öyleydi sanki. Dün daha ilk maçta rakip takım 4-5 kişi bottom lane geldi ve uzun süre ordan yürümeye çalıştılar. Ping atıyorum bizimkilere umurlarında değil falan. Sonraki girdiğim maçlarda daha düzgün adamlar denk geldi, camp capturelama olsun, yardım etme olsun.

Bir de bütün map'ler şu tribute toplamalı yerdi, Curse of the bişi bişi. Farklı map gelmiyor mu QM'de?

Benim level 193 - 194 gibi bi şeymiş. Geri döndüm diye de baya bir chest verdi, 20 tane epic, 10 tane rare, 1 tane veteran, 1 tane de Winter veil mıdır nedir. Garrosh ve iki üç tane hero çıktı, epey de bir skin vs. düştü.

Matchmaking dediğiniz kadar var ama, QM'de bile uzun sürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

2.0'dan beri hiç oynamamışsın demek, o kutuları mevcut hero leveline göre vermişti üstünden çok zaman geçti.

harita şansına orası gelmiş herhangi bir map gelebilirdi.

oyunu öğrenmesi zor değil zaten biraz bilsen bile 3-4 güne tekrar alışırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

abi oyun mu kırıldı, hiç bir şekilde maç bulamıyorum dakikalarca

12sinde sezon bitiyor. Herkes sezon bitmeden TL ve HL placement maçlarını yapıp ödülleri almak istiyorlar. Eğer QM falan için söylediysen nedeni büyük ihtimalle bu.

Oynayan kişi sayısı az değil yoksa :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

queuelar düzelmiş, gerçi patch günü furyasındandır o

sylvanas kaelthas olmuş, fire bombun siyah versiyonunu atıyor dağılırsa gg

radius change beklenenin tam tersi olmuş galiba, 5 dkda 3 kez ölen ktz 10. dkda quest tamamlıyor huehue

bir de oyunlar sonunda kısalmış, spider map volskaya falan 30 saat sürmüyor artık
Sosyal ağlarda paylaş

yeni sylvanasın level 1deki giant killerı oyundan tekrar zevk almamı sağladı resmen

> solo laner oynuyom ben yae diye diamondda gezen sığırları eritmek, sonyanın biri bugün whisperdan hacker yazdı lel DÖNÜYORUM NASIL ÖLEBİLİRİM BEN
>captureda 2v2 3v3 görünce come at me bro diye bekleyen tankları patlatmak
>kiril alfabesinden nicklerle caster kovalayan tankları buharlaştırmak

https://ih1.redbubble.net/image.273660284.1820/flat,550x550,075,f.u2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

https://news.blizzard.com/en-us/blizzard/22833558/heroes-of-the-storm-news

we’ve made the difficult decision to shift some developers from Heroes of the Storm to other teams, and we’re excited to see the passion, knowledge, and experience that they’ll bring to those projects.

We’ve also evaluated our plans around Heroes esports—after looking at all of our priorities and options in light of the change with the game, the Heroes Global Championship and Heroes of the Dorm will not return in 2019. This was another very difficult decision for us to make.

ggnore
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...