Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

redditden crit gelmiş

A message to J. Allen Brack said:

You think you know what you're doing, but you don't.

said:
OP is referencing this response from a WoW Q&A panel. This was at Blizzcon years ago back when J. Allen Brackets worked on WoW (he's actually the one who says it)

https://www.youtube.com/watch?v=0Wrw3c2NjeE&feature=youtu.be
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar zaten oyunu seneler önce terk ettiler, community'sini bu kadar leş ve beş para etmez bırakırsan oynayacak adam, paralelinde izleyecek adam bulamazsan böyle patlarsın.

kaç defa şu oyunu iyi niyetlerle kurup hl falan girdim de cinnet geçirip bıraktım. değmez zaman harcamaya çünkü.

iyi oldu şahsen, bir gram bile üzülmedim. bu kafa ile devam ettikleri sürece inşallah batarlar. Bir gram üzülmem.
Sosyal ağlarda paylaş

her mobanın community leş buna özel değil. en büyük sıçışı matchmakingi düzeltmeyerek yaptılar. bi de bu kutu olayı yüzünden insanlar çok isyan etti para versen bile istediğin skini alamama gibi bir saçmalık dayattılar oyuna. ben bu 2.0 çıktığından beri 1 tane bile skin almadım öncesinde 10 taneye yakın indirimden skin almıştım mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncular nasil rasyonalize edecegini sasirdi. o sebeple "lootbox modeli zarar ettirdi" gibi temelsiz iddialar var. kendileri, cevreleri daha az harcama yaptigi icin oyunun kazandiginin daha az oldugunu varsayiyorlar. yuzde 1-3%'luk balina dilimini soymak uzerine kurulu sistem zaten. senden benden gelecek 3-5 kurusa bakmiyor. buna ragmen kardan zarar etmis olabilirler mi? mumkun ama sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu olay career crossroads dedikleri normalde belli mevkilerde 5 yılını dolduranların yararlanabildiği bir şeymiş. Aslında güzel olay adam sıkıldıysa zoraki kalmıyor bir yıllık parasını alıp gidiyor.

Ancak genişletip hemen hemen herkese açmışlar. Bu adamların yerine en azından aynı sayıda çalışan da almayacaklardır. Acti CFO'sunun aktif oyun yapmayan her yerden maliyet kısma politakası işte.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

hots'da GM mi varmis.

gerci dusundum de olmasi lazim ki automated ban dispute'a bakip "elimizde kanit yok ama banli kalacaksin" diyebilsinler.

1 kişi falan belki vardır

benim tiktok videolarını izlemekten sorumlu bir arkadaşım var, iyi de para alıyor. bu bokluklara dayanamıyorum diyip tabletten ya da laptoptan oyun oynarken sesleri dinleyip sadece, küfür vs. yoksa onay basıyormuş ekrana bakmadan.

aynı mantıkla bir kişi yeterli hots için.

70 kere falan blizard'ın soyuna sopuna küfrettiktne sonra ticketlerda 3 gün ban yedim sadece. o da automatic takımdaki herkesten üst üste ticketler geldiği için olmuş ksajhfdsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

recast ile toplam 2.2k vuruyor. 90 stack, 140% sadism.

infinite stacking kotu bir mekanik. blizzard reworklerde teker teker kaldiriyordu. (aksine iyi mekanik olan) armor stackingi tek yamada cozmus olduklari gibi bunu da tek, cesur bir yamada halletmeleri lazimdi. fakat o esnada activision blizzard'i kaldirdi sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...