Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Yok yok yanlış anlamadım. Hatta katılıyorum. Sırf "Yeni hero çok güçlü" diye alan ve hiç oynamayı bilmeyen adamlar da var biraz da her gelen hero onun içn sürekli banlanıyor.
Yeni gelen heroyu HL de oynamak için lvl limiti minimum 15 olmalı
Sonra 10 2 hafta sonra da 5 mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen maç sayısı da olabilir.
Orpheanın 1. lvl dan gelen %25 i , eşşek gibi self sustain i chomp stacklemesi (4K vuruyodum dün murky nin olduğu bi maçta) ve ulti süreleri net nerflenmeli.

Özellikle yüksek seviyelerde ulti nerfi şart. Her 50 sn de net 1 kill alır takım CC üstüne orphea ultisiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

kelthuzad'i tasarlayan adam tasarlamis. elemanin yaraticiligini seviyorum. fakat elinin hic ayari yok. yine base kit ability kivaminda activated var. lurking terror. chomp'un downside'i kisa mesafesi. lurking terror safe chomp kullandirtiyor ve farkli cd'a sahip. infinite stacking olmasa yine tartisilacak bir tasarim tercihi. glacier spike ve chromie stacklerinin son hali malumunuz.

belirli bir stack chomptan sonra scatter arrow hanzo hizinda siege aliyor. Q > W > E > lurking bastin mi kamp inmis oluyor. level 20'de bruiser'i da -iyi bir hizda- solo alabiliyorsun. fakat HP ucu ucuna yetiyor. makul bir trade-off.

kirik bir hero release oldugunu dusunmuyorum. fakat sundugu seyler tam banlamalik. dusunmeden 3. bani harcarim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...