Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

noddle said:

Şöyle bişey farkettim; competitive match yapan bir arkadasin oyununu izlerken ayni zamanda karşı takimdaki tum oyuncularin lokasyonlarini gorebiliyorsun. Boylece viewer olup, arkadasina telefon, steam, skype dan ulaşıp, info verilebilir, bi nevi legal wallhack oluyor aslinda. Artik oyunda viewer varsa tedirgin oluyorum. Maç başına Para karsiligi viewer lik yapma gibi bisey de cikabilir :))

bu çok önemli bir keşif, oyunun tüm dinamiklerini kökten değiştirir.

https://pbs.twimg.com/media/DFzOfgjVwAETjWb.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Şöyle bişey farkettim; competitive match yapan bir arkadasin oyununu izlerken ayni zamanda karşı takimdaki tum oyuncularin lokasyonlarini gorebiliyorsun. Boylece viewer olup, arkadasina telefon, steam, skype dan ulaşıp, info verilebilir, bi nevi legal wallhack oluyor aslinda. Artik oyunda viewer varsa tedirgin oluyorum. Maç başına Para karsiligi viewer lik yapma gibi bisey de cikabilir :))

:)
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

ohaaa çok iyiii
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahah yaşıyorum merak etmeyin, vurun tekmeyi :)
Açıklamak gerekirse, ne yalan söyleyeyim; bayramda kayınpeder ziyaretinde canım sıkılmış idi, nerden estiyse böyle bişey aklıma geldi, sizlerle de paylaşayım dedim. Valve bunu zaten düşünmüş ne de güzel olmuş. Neyse ki rezilliği daha da ileriye götürüp, mm sırasında info vermeye kalkmamışım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala şu rank sistemini çözemedim.

öncesinde eagle'lara karşı oynadım, "laylaylom galiba senin için sevmeler" tadında takıldım, 3v1 durumlarında bile hiç zorlanmadım.
sonrasında nova takıma karşı oynadım, karşıma usp ile 0.1ms'de hs atan tipler geldi, sonuncu oldum.

smurfler ve hileler oyunu piçe mi çevirdi yoksa benden kaynaklı bir durum mu anlayamıyorum. her oynadığım maçı da sonra baştan izlemekle uğraşasım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...