Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

Prime olmayan adama sen git baskasiyla oyna kardesim diyorduk. Lobiden sepetliyorduk. Simdi takimdaki en dusuk trusta gore mac gelecekmiş. (Ortalamaya gore degil) Friend listten tonla adam cagiriyorlar. Kimin trusti ne nereden bilecegim ben? Gostermeyecekler ki?

Dogru diyorsun nemessar loobby deki kimsenin trust puanini bilemiyoruz, bence bu sistem oturana kadar solo oynamak mantikli geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Prime olmayan adama sen git baskasiyla oyna kardesim diyorduk. Lobiden sepetliyorduk. Simdi takimdaki en dusuk trusta gore mac gelecekmiş. (Ortalamaya gore degil) Friend listten tonla adam cagiriyorlar. Kimin trusti ne nereden bilecegim ben? Gostermeyecekler ki?

trust ne la
Sosyal ağlarda paylaş

Şu dikkatimi cekti, Trust sistemi geldiginden beri, benim takimdakilerin yaş ortalamasi artti, iki gundur maçlarda 30-38 ile takildim, ya yaşı yüksek adam olgun, hile yapmadigi icin trust puani iyi cikmis, ya da trust factor e yaşı da dahil ediyorlar.
Artik takimimdakilerin steam profile resimleri erotik resimlerden oluşmuyor, yada tiz çocuk sesi duymuyorum :) bu acidan iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

pubg nasıl öldü ya.. bize kalmaya geldi kayınçolar cuma akşamından pazartesi sabahına kadar başından kalkmadılar pubg'nin.. bir geldiklerinde bir de giderken yüzlerini gördüm. asdf bir yerde iyi oldu 1. falan oldular bir kaç kere iyi puan topladım.

o ilk heves 3 4 ay götürüyor sonra sönüyor. bende böyle oldu. gerçi yeni map fln gelirse girerim tekrar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...