Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

power armori sevdim bu oyunda baya, eski oyunlarda cok dandrik yansitiyorlardi

skyrim console commandler calisiyor bu arada, companioni filan kaybederseniz benim gibi 20dk bulmaya kasmayin

atiyorum dogmeat kayboldu

oyunu save edin
dogmeatin yaninzida oldugu baska bir save loadlayin
orda konsolu acip dogmeate mouse ile tiklayip kapayin (ID si gozuksun ve sabitlensin diye)
dogmeatin olmadigi deminki oyuna laod cakin
konsolta moveto player yazin

gg

konsolda oyniyanlara allah sabir versin, bethesda skyrimde kendini asmsiti releasede bugsiz cikarma konusunda, bu oyunda ise yiginla bug var
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya tam white republican bethesda oyunları, herkes sıraya giriyor bombalamak için. john henry eden trump zaten.

john henry eden referansı vardı çok iyi tv haberlerinde lol. daha bekliyorum.

yalnız gene kötü ui yapmışlar controller dışında hiçbirşeyle düzgün kullanılamasın diye. skyui gibi birşey gerekecek maalesef. keypad kullanayım dedim ama ok tuşlarına atamışlar workbench'i, keybindings'de de yok gene değiştiremiyorsunuz aynı illet. karmakarışık zaten ui ile bouşuyorum resmen. alacağın olsun bethesda.

grafikler bayağı çok şey kısık olduğu halde tatminkar, iyi de fps alıyorum bazı mekanlarda düşüş olduğu halde. ama cidden bir radeon 380 bassaymışım keşke üşenmeyip.

prologue en iyiydi oyunda ama, diğer bütün fallout ve bethesda oyunlarının çok net önünde.
Sosyal ağlarda paylaş

yükledim başladım hafiften oynamaya daha vaulttan çıkmadım interface e vs alışıyorum.

bir sorum var;

statları çok eşit dağıttım sadece perception ve intelligence ve charismaya bi çıt daha fazla verdim. Nasıl ilerleniyor level atladıkça stat veriyor muyum. yoksa D&D RPG oyunları gibi abi tank gidecme diip str ye mi abanayım nedir var mı bi tavsiyeniz

bir de silahları Q ile favorite yapıp kısa yola atiosun. Yumruğa nasıl geçiyorum ya direkt 1 e attım silahı diğer tuşlara basıyorum bişey olmuyor kurşun harcamak istemiyorum. :)

sorularım bu kadar yatıyorum. Tahminen yarın tekrar karakter açıp 0 dan başlıcam daha düzgün bi şekilde. Bir de

https://www.youtube.com/watch?v=TpoQgaTazmc
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis, vault asansörüne binince charın herşeyini değiştirmene izin verecek bir seferlik, yeni char açmana gerek yok.

perklere ver puanları ama istediğin perk varsa onu açacak kadar stata da verebilirsin. Oyunun sistemlerine kendim tam hakim olmadan perk tavsiyesi vermek istemiyorum ama.

power armor efsane olmuş, 15 yıl sonra giydiğimi hissettim tekrar resmen. Eski oyunlardan da kat kat iyi hatta.

uykum var ama yatmaya kıyamıyorum. dat modification options

nvidia'dan detaylı grafik setting ve tweak rehberi (siteden kaldırmışlar nedense, google cache'den bu)

rofl conan'ı çok iyi yapmışlar ama onun performansı sanki biraz düşüktü bu sefer. ama yine komik her şekilde.

Sosyal ağlarda paylaş

çalışıyor, eşleştirdim ben. pipboy'da ne varsa aynısını gösterdi.

metacritic'te

15 pc review: 89
42 ps4 review: 89
22 xb1 review: 91

tomb raider, halo, cod, hepsini solladı neyse ki. aksın paralar.

bu arada evet dialog sistemi kullanışsız neyin ne olduğunu anlayana dek, renk filan birşey koysalarmış bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalktim oynamak istiyorum demek ki iyi oyun :P

Ui beni bozmadi sam hatta rahatim baya bir. Prologue guzel ama cok kisa daha uzun olsa cok daha iyi alacaktim duygulari vs.. Zup zap bitiyor.

Gfx ses muzik cok iyi, 3rd person gameplay new vegasa gore cok cok iyi bir tek combat hafif dandik.. Vats kullanmadan cok zor oluyor benim icin..

Haritanin kucuk ama dolu dolu olmasi cok iyi.. Kopek icinden gecilir olsa daha iyi olacak tikiyor onumu bolca.

Fov konsoldan kullanin 90 super oluyor..

Goty? No!
Sosyal ağlarda paylaş

UI konsol olduğu için sorunlu. cursor'ı algılamıyor bazen sürükleyip, tekrar getirince düzeliyor. şu ana kadar oyunla ilgili en büyük hayal kırıklığı AI. companion ve düşman AI'ları tencere seviyesinde. ilk büyük encounter'da boss duvara doğru yürürken takılı kaldı. köpek sürekli saçma sapan bir yerlere takılıyor, gidiyor geri geliyor. ranged ısırma yapıyor falan. baya buglı.

bir de ben stealth e gidiyorum, köpek sürekli stealth bozuyor. stealth game play'e engel oluyor. 2015 yılında companion'a davranış pattern'i tanımlıyamıyorsun. "passive" diyemiyorsun, "keep your distance" diyemiyorsun. mal gibi gidip direkt saldırıyor gördüğü şeye. ancak combat öncesinde kenara çekip "stay" diyeceksin ki stealth'ın bozulmayacak. o zaman da neden companion var zaten.

köpek 300 kilo taşıyor minigun falan ama davranışları ayarlanamıyor. teşekkürler skyrim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...