Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Seni yemiş olmasınlar?

adamların sitelerinde yazıyor?

"The Fallout 4 relase will be delayed for 1 year because of a massive malfunction problem with our game engine."

hayır bu kadar kastım hakkımı verin, napayım site mi açayım şimdi inandırmak için sizi te allam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sam önce burayı kitler sonra bethesda forumlarını kırardı öyle bişey olsa.

bir daha hakkımda atıp tutmazsan sevinirim, bir dahakine uyarmam. teşekkürler. -sam

2 defa güncellendi. Son güncelleme 04/11/2015 15:30 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.

ben postlara ekleme yaparken italic de kullanıyorum. -sam
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

horacegoesskiing said:

yalnız "role playing" sevip immersion aşağılamak da bambaşkaymış.

"oyun benim falanca dünyada bulunduğumu yazınca karaktere giriyorum ama falanca dünyada bulunduğumu gösterince rp yapamıyorum" kafasındaki insanları sadece burada görebilirsin.

Düzgün narrativele desteklenmediği sürece yalın grafik gerçek immersion hissi vermiyor demek istiyorum orda horacecım. IMMERSHUNZ diyerek dalga geçtiğimiz o. Ha sam tabi yine argüman seviyesi = çarpıtma

Norak said:

orjinal dragon age 2 cdlerine selam soyle. turkiyede bi tek sende var galiba. ,_,

Ha? Lel aga ne diyon sen? Adam falloutu korumak için iftiraya başladı resmen asd
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Düzgün narrativele desteklenmediği sürece yalın grafik gerçek immersion hissi vermiyor demek istiyorum orda horacecım. IMMERSHUNZ diyerek dalga geçtiğimiz o. Ha sam tabi yine argüman seviyesi = çarpıtma

aynısını ingilizce yazınca değişik birşey yazmış olmuyorsun. (:P) ekrandaki adamın buruk bir şekilde gülümsemesiyle dalga geçip, "adam burukça gülümsedi" yazınca "gönlümün goty'ı" diyorsun işte.

hani "show, don't tell" denir ya, bu arkadaşımız "tell, don't show" istiyor, bütün olay o.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...