Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Çarşamba dan sonra işler kolaylaşıyor. Mythic 0 artık 865 item atacak. altlar için iyi başlangıç olacak. bu haftadan itibaren m +10 yapan adam haftalık chestten 905 item alabilecek. m +11 den sonra ne atacak yada nasıl olacak o sistem bilemiyorum. kısacası keystone droplara buff geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

ya bu kil jaeden kim köpektir sargeras efendimize gider yapar?
sen kimsin ya?

iste bu nazi musvetteleri bugun her sekil bizim ecdadimizin kurdugu duzene karsi cikip dalarani ic ve dis mihraklari ile yemeye calisiyorlar ama milletimiz gordu bu maskeli haydutlari

ecdadimizi unutmayalim

http://i.imgur.com/OaRB4iM.png

http://i.imgur.com/3gGu7LY.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

emre3877 said:

Çarşamba dan sonra işler kolaylaşıyor. Mythic 0 artık 865 item atacak. altlar için iyi başlangıç olacak. bu haftadan itibaren m +10 yapan adam haftalık chestten 905 item alabilecek. m +11 den sonra ne atacak yada nasıl olacak o sistem bilemiyorum. kısacası keystone droplara buff geliyor

evet altlar için süper olucak bunun dışında +8 ve+12 falan takılan casualler içinde süper olucak. titanforged yakalarsan direk Hc itemlerine yakın atıcak. Zaten 4 dungeon lı haftalık questler normal ve hc seviyesinde atıyor. ilvl uçurumu biraz kalkmış olucak gibi. 884ilvl 42 trait tank pala var. 54 trait açmış adamlar benle aynı hp ye sahip :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıken bugün hiçbir worldquest yapmamak falan lazım chest almamak lazım. Malum yarın bi anda aynı itemlar 20ilvl daha yüksek gelecek değil mi?
Ve bu statlarla sizce mythic+ yapabilirim. 6yı falan rahat yapıyorum ama 7 overflowing var diye denemedim buhafta.

Ilvl 875 Resto Druid
Crit 18.85%
Haste 15.05%
Mastery 23.45%
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya fazla bi temkinliyim yani milletin mythickeyini yakarım korkusu fazla oluyor stress oluyorum :P

Sandığı önceden alıp koydun mu loot sabitlenmiş olabilir içinde.

Birşey daha sorayım. MEsela +8 key var ve yarın bu sandıktan yeni bir tane ile güncellenecek muhtemelen +6 olacak ve bir tanede item çıkacak sandıktan. Bu key depleted olsa herhangi bir kaybım oluyor mu?
Rasmon said:

abso ben 860 druidimle statlar optimize değilken 8-9 falan yapıyodum sen başka oyun mu oynuyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Yok ya fazla bi temkinliyim yani milletin mythickeyini yakarım korkusu fazla oluyor stress oluyorum :P
Sandığı önceden alıp koydun mu loot sabitlenmiş olabilir içinde.
Rasmon said:

abso ben 860 druidimle statlar optimize değilken 8-9 falan yapıyodum sen başka oyun mu oynuyosun

abso reyis öyle yapma abi kendin kafayı yersin.
ben hiç acımıyordum bir noktadan sonra milletin keyi için.
kendi taşımı koyar koymaz gruptan çıkanları biliyorum. ready check yapıyorsun herkes ok, instance ın içinde, taşı koyuyorsun. aa +7ymiş ben +10 istiyordum diyor adam çıkıyor falan fasdsa

acıma abi. lanet bir communitysi var şu oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan healer düşmanımıdır nedir bu Affixleri belirleyen herif anlamadım.
Yani hata yapan party elemanını dmagae vererek cezalandırmak yerine her boku random damage almaya bağlamışlar. Healerlar hem mana hem damage takip etmekten ruh hastası olacak.
Allahtan Druid bi nebze rahat HoT konusunda.
Özellikle quaking pek bi pislik olmuş.

New Affix: Bursting (level 4)
When slain, non-boss enemies explode, causing all players to suffer 10% of their maximum health in damage over 4 seconds. This effect stacks.
New Affix: Fel Explosives (level 7)
Creatures have a chance to summon an Explosive Orb at a nearby location that will explode, inflicting damage of 50% of the player's maximum health.
New Affix: Quaking (level 7)
Periodically, players will Quake, inflicting damage of 20% of the player's maximum health and interrupting spell casts of themselves and nearby allies.
New Affix: Grievous (level 7)
While below 90% health, players are afflicted with Grievous Wound.
The Overflowing affix has been removed.
Sosyal ağlarda paylaş

PAtch notes'da mobların ve bossların dmg ve hpleri arttırıldı diyor ama bence baya sağlam artmış.
Ve bazı mekaniklerde değişmiş mesela Neltharion +2de ejderha bossda downdrafftmı neyse işe yumurtalara itelediği kısımda bildiğiniz maymun olduk ve bıraktık şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...