Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Retri bombok, dps'inin düşüklüğünden değil. Oynaması çok sıkıcı, crusade dışında çok yavaş. Mobility yok bir şey yok. Varyasyon yok, talent çeşitliliği yok... Yok oğlu yok.

Ayrıca, legendary kemer + ring/cloak kombosu, avenging wrath relic'i ve 2-3 tane spesifik trinket olmadan dps'in ağzınla kuş tutsan artmıyor.

Öte yandan fury warrior'ların hp'leri prot paladinlerden daha fazla, kamyon yüküyle mobility'leri var; oynanışları çok zevkli, animasyonlar güzel vs. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz WQ kovalasan aslında güzel para gelir
class hall görevlerinden de geliyor arada sırada. yani şu an bonusuyla beraber 2000+ gold geliyor bi class hall görevinden

en olmadı heroic farmlayabilirsin tank/healer bi karakterle.
box düşüreceği zaman girersin alır 800~ goldunu çıkarsın ^^
Sosyal ağlarda paylaş

abi flask alıyorum tanesi 1300gold, 10 tane alıyorum 13k gold
food alıyorum, aynı sekilde 13k gidio kafadan
pot bu aralar almıyorum fakirlikten

25k beni 4-5 gün götürüyo, oynaıdm zamana baglı olarak
bunlar giderlerim

gelirim:düşen epicleri DE yapıyorum chaosları ah den 130 a satıyorum 30 tane satsam 4k para geliyo

daily 4 tane yapıyorum sadece chest için ama ordanda para + BoS gelio
onlarla genelde flask mat ları alıp birine yaptırıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Normale göre tank olarak konuşacak olursam;

Kağıt üzerinde özellik çok ama 2-3 boss biraz karışık diğerleri yarı düz combat

Atmosfer güzel, özellikle EN ve ToV dan sonra açık alan falan hoş olmuş.

Gul'dan bence hiç olmamış. İlk bossta wipe yiyen grupla guldana tek atabiliyorsun

Bu Krosus mu Trionu öldürdü emenike diyebiliyorsun arada.

Tabi bunlar normal izlenimlerim ama quest hikayelerinden yola çıkarak bunların zorlaması gerektiğine inandığım için olmamış yazdım.

Çoğu şeyin versality olması ayrı bir garip btw.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Öte yandan fury warrior'ların hp'leri prot paladinlerden daha fazla, kamyon yüküyle mobility'leri var; oynanışları çok zevkli, animasyonlar güzel vs. vs.

Retri pek takılmıyorum ama Prot paladine cidden en az bi %10 hp verseler iyi olucak. Self heal var diyorlar ama self heal pot paladinin yediği sağlam spike dmg a engel olmuyor malesef. bunun dışında en seri ve rahat tank prot pala. 35 trait açık 370ilvl prot palamda 3.4m hp varken 27 trait açık 340ilvl prot warriorda aynı hep var:D
Sosyal ağlarda paylaş

Prot paladin'in bide %10 hp artısı olsa ilah olur.
https://www.youtube.com/watch?v=OG1bvTOBSoA&t=1s

Beni bir healer olarak en çok dk zorluyor. HP'si çok dalgalı bir iniyor bir çıkıyor. En rahatı ayı. Warrior ve paladin hemen hemen aynı. Monku bilmiyorum hiç denk gelmedim. DH'de son patch'ten sonra pek denk gelmiyor öncesinde baya kötüydü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...